Тендер: Електрична енергія (Універсальна послуга) (для забезпечення потреб ВПО в місцях їх розташування)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваОноківська сільська рада
Код04350168
Веб-сайтhttps://onokivska-gromada.gov.ua/
АдресаУкраїна, 89412, Закарпатська область, с. Оноківці, вул. Шевченка, буд. 2
Основна контактна особа
ІмʼяВолодимир Неймет
Телефон+380312739844
E-mailzakupivli.onok.oth@gmail.com
URLhttps://onokivska-gromada.gov.ua/
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Електрична енергія (Універсальна послуга)Код ДК021: 09310000-5 Електрична енергія | 69 444 кіловат-година | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
7Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.PDF | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
2 | Роз’яснення Антимонопольного комітету з питань застосування у сфері державної допомоги.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
3 | Про затвердження Методичних рекомендацій щодо передачі дан… - Постанова № 1268 від 26.10.2018 - d479114-20181026.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
4 | НКРЕКП Роз'яснення.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
5 | Розпорядження керівника Ради обо.PDF | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
6 | Довідка управління соцзахисту.PDF | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 13:56:44 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 13:57:30 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-01-006754-a
ID Prozorro2845dcbfc59c451c86a7e60655bb6b22
Очікувана вартість300 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до частини 1 статті 63 Закону України «Про ринок електричної енергії» універсальні послуги надаються постачальником таких послуг виключно побутовим та малим непобутовим споживачам.
Пунктом 62 частини 1 статті 1 зазначеного Закону визначено, що побутовий споживач — це індивідуальний побутовий споживач (фізична особа) або колективний побутовий споживач (юридична особа, створена об’єднанням споживачів, на балансі якої перебувають житлові будинки/споруди).
Згідно з частиною 9 статті 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», власники (балансоутримувачі) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зобов'язані забезпечити належні умови для їх проживання та оплачувати вартість спожитих комунальних послуг, у тому числі електричної енергії, за відповідними тарифами. Пов'язані з цим роз'яснення та нормативно-правові акти Регулятора (НКРЕКП) визначають, що юридичні особи, на балансі або в управлінні яких перебувають місця компактного поселення ВПО (гуртожитки, санаторії, заклади оздоровлення тощо), у частині споживання електричної енергії для забезпечення потреб життєдіяльності таких осіб прирівнюються до побутових споживачів (населення).
Об’єкти Замовника за адресою: Ужгородський район, Оноківська ТГ, с.Гута, вул. Головна, буд. 38; ЕІС-код точки комерційного обліку 62Z8449642332806 та Ужгородський район, Оноківська ТГ, с.Оріховиця, вул. А.Ігната, буд.39; ЕІС-точки комерційного обліку 62Z0088903780459 використовуються як місця тимчасового та компактного проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Згідно з нормативними актами НКРЕКП, у разі використання електричної енергії для забезпечення потреб життєдіяльності ВПО у місцях їх компактного поселення, розрахунки за спожиту електричну енергію здійснюються за тарифами, встановленими для побутових споживачів (населення). Відповідно, у межах цього обсягу Замовник має безумовне право на отримання універсальної послуги незалежно від рівня приєднаної потужності об'єкта.
На території Закарпатської області функції постачальника універсальних послуг виконує виключно ТОВ «Закарпаттяенергозбут», що закріплено у Переліку постачальників універсальних послуг на території України, затвердженому НКРЕКП.
У Замовника є необхідність у закупівлі Електрична енергія (Універсальна послуга) (ДК 021:2015: 09310000-5 – електрична енергія) на 2026 рік. У зв’язку з відсутністю конкуренції (у тому числі з технічних причин) на ринку операторів розподілу електричної енергії на території Закарпатської області, договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.
Враховуючи вищевикладене, керуючись нормами пункту 13 Постанови КМУ № 1178, Замовник має законні підстави для укладення договору про закупівлю електричної енергії з постачальником універсальних послуг без використання електронної системи Prozorro
Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками:
— товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень,
— послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень,
— робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень,
може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Таким чином, з огляду на норми Особливостей є необхідність та підстави прийняти рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
У разі укладення договору про закупівлю відповідно до пункту 13 Особливостей замовник разом із звітом про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та додатки до нього, а також обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до цього пункту.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-01-008444-a
Код ДК 021:201509310000-5 Електрична енергія
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ" | переможець | 300 000,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 черв о 13:56Останні зміни
1 черв о 13:57Очікувана вартість
300 000.00UAH з ПДВ