IDUA-2026-06-01-009552-a
ID Prozorro156cd8b4d9264c368a77906e67fabaa9
ПриміткиІнформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи
ТИННИЙ ІГОР ВЛАДИСЛАВОВИЧ
Країна громадянства бенефіціара: Україна
Місце проживання: Україна, 04071, місто Київ, вул. Кожум'яцька, будинок 16-А, квартира 4
Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив
Відсоток частки статутного капіталу в юридичній особі або відсоток права голосу в юридичній особі: 46.80
Очікувана вартість57 780 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. № UA-2026-05-20-011074-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-01-011042-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям