Тендер: Надання послуги з технічного обстеження житлового фонду та будівель, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією (за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету) (житловий будинок по вул.Заводська, 43)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради
Код26137720
АдресаУкраїна, 51400, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Соборна, будинок 115
Основна контактна особа
ІмʼяКатерина Демидасюк
Телефон+380508806445
E-mailzakupivli_ukgb@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Надання послуги з технічного обстеження житлового фонду та будівель, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією (за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету) (житловий будинок по вул.Заводська, 43)Код ДК021: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань | 1 послуга | До 25 черв 2026 | Україна, 51400, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вул. Заводська, 43 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 16:03:36 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 16:04:48 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-01-010344-a
ID Prozorro268d1700f87f423da9e091faa002e42d
Очікувана вартість380 806.18 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Відповідно до п.п. 4 п. 13 постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) (далі - Постанова №1178, Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 4) існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
02.05.2026 р. внаслідок влучання БпЛА в багатоповерховий житловий будинок по вул. Заводська, 43 в м.Павлоград, будинок зазнав пошкоджень. Відповідно до рішення комісії з питань ТЕБ і НС № 24 від 02.05.2026р., виникла надзвичайна ситуація воєнного характеру.
Рішенням комісії з питань ТЕБ і НС № 24 від 02.05.2026 р. Управлінню комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради, з метою визначення обсягів пошкоджень для проведення відновлювальних робіт, усунення наслідків надзвичайної ситуації, доручено провести технічне обстеження постраждалого внаслідок збройної агресії Російської Федерації житлового будинку, зокрема будинку за адресою: вул. Заводська, 43.
Рішенням виконавчого комітету від 27.05.2026р. № 1032/0/3-26 з резервного фонду міського бюджету Управлінню комунального господарства та будівництва Павлоградської міської ради виділено кошти на проведення закупівлі «Послуга з технічного обстеження житлового фонду та будівель, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією (за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету) (житловий будинок по вул. Заводська, 43)», в сумі 381 000 грн.
Зважаючи на вищевикладене, задля відновлення експлуатаційних характеристик будівлі та забезпечення належних умов для проживання мешканців будинку, постала нагальна потреба провести технічне обстеження житлового будинку за адресою: вул. Заводська, 43.
З урахуванням викладеного, для забезпечення проведення закупівлі «Послуга з технічного обстеження житлового фонду та будівель, які зазнали пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу Російською Федерацією (за рахунок коштів резервного фонду міського бюджету) (житловий будинок по вул. Заводська, 43)», ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного нагляду та випробувань, Замовник укладає договір на загальну суму 380 806,18 грн, без використання електронної системи закупівлі на підставі п.п.4 п. 13 Постанови №1178, відповідно до вимог чинного законодавства та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстав для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
- рішення комісії з питань ТЕБ і НС №24 від 02.05.2026 р;
- акт комісійного обстеження № 130/02.05.26 від 04.05.2026 р.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-29-008827-a
Код ДК 021:201571630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЗЕМТОРГПРОЕКТ" | переможець | 380 806,18 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 черв о 16:03Останні зміни
1 черв о 16:04Очікувана вартість
380 806.18UAH без ПДВ