Тендер: Профільні наукові школи
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальний заклад позашкільної освіти "Київська Мала академія наук учнівської молоді"
Код37318438
Веб-сайтhttp://kman.kyiv.ua
АдресаУкраїна, 01010, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 13
Основна контактна особа
ІмʼяОксана Щавінська
Телефон+380442984955, +380677425647
E-mailice-1oksana@i.ua
URLhttp://kman.kyiv.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Профільні наукові школиКод ДК021: 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку | 1 послуга | До 31 серп 2026 | Україна, 78701, Івано-Франківська область, селище міського типу Верховина, Верховинський р-н, вул. Івана Франка, будинок 21 |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування_.pdf | Не вказано | Тендеру | 01 червня 2026 16:16:02 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 16:20:44 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-01-010695-a
ID Prozorro87b37b80f02443cdb2dc316012c1d719
ПриміткиВідповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань».
Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи — підприємця кінцевого бенефіціарного власника.
Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб — підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.
Очікувана вартість235 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-04-30-005600-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-01-006450-a
Код ДК 021:201555240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Фізична особа-підприємець Шкрібляк Василина Іванівна | переможець | 235 000,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 черв о 16:16Останні зміни
1 черв о 16:20Очікувана вартість
235 000.00UAH без ПДВ