Тендер: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2)
Період уточнень
по 5 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 25 черв. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2) 1410218 | 47 989 630,00 грнЗ ПДВ 1 439 688,90 грнЗабезпечення пропозицій 5% Забезпечення договору | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2)Відноситься до лоту: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2)Код ДК021: 18110000-3 Формений одяг | 6 500 комплект | До 01 лист 2026 | Україна, Київська область |
Документи закупівлі
7| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. Оголошення Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2).docx | Тендерна документація | Тендеру | 04 червня 2026 18:55:47 | Перегляд |
2 | 2.1. Проєкт договору Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2).docx | Проект договору | Тендеру | 04 червня 2026 18:55:48 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 04 червня 2026 18:56:05 | Перегляд |
4 | 1. Перелік змін до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (.docx | Тендерна документація | Тендеру | 04 червня 2026 18:55:48 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2))Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення01.06.2026 17:19 СтатусАктивна Значення3
Розмір1 439 688.9 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2))Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоПлатіжна інструкція Дата створення01.06.2026 17:19 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення01.06.2026 17:19 СтатусАктивна Значення5 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за поставлений Товар, здійснюються Замовником в національній валюті України - гривні у безготівковій формі шляхом перерахування належних до сплати суми коштів на поточний рахунок Постачальника, що вказаний у цьому Договорі, за фактично поставлений Товар (партію Товару) з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати підписання видаткової накладної представником Отримувача та уповноваженою особою Постачальника. Підставою для проведення розрахунків є видаткова накладна. Видаткова накладна повинна бути оформлена та містити обов’язкові реквізити відповідно до вимог закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зміст та обсяг господарської операції, зазначеної у видатковій накладній, повинен відповідати Специфікації (Додаток 1 до Договору). Згідно п. 1 ст. 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов’язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення. Бюджетні зобов’язання за цим Договором виникають та оплачуються Замовником виключно в межах та за умови наявності відповідних бюджетних асигнувань відповідно до п. 1 ст. 48 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування (відсутності коштів на реєстраційному рахунку Замовника), розрахунок за поставлений Товар (партію Товару) здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати фактичного надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника для оплати за даним договором. Детально визначено в проекті договору про закупівлю (Додаток № 3 до оголошення). * Підрозділи зберігання (Отримувачі) – військові частини, які під час здійснення централізованих закупівель є отримувачами та зберігачами товарів Головного управління Національної гвардії України.Відноситься до лоту: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2) | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Строк календарних днів у полі «Період (днів)» є технічним і розрахований від дати оприлюднення оголошення до кінцевого строку поставки. Умови поставки визначено у Додатку № 3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі - Проєкт Договору про закупівлю.Відноситься до лоту: Костюм (куртка та штани) зимовий спеціальний (Вид 2) | Одноразова поставка | 100% | 123 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження