Тендер: Каністри
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Код00135390
Веб-сайтhttp://www.ukrnafta.com
АдресаУкраїна, 04053, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
Основна контактна особа
ІмʼяСавицька Ганна Валеріївна
Телефон380730592003
E-mailHanna.Savytska@Ukrnafta.com
URLhttp://www.ukrnafta.com
Перелік позицій
3| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Каністра металева 5 л СТАЛЬКод ДК021: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску | 55 штука | До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Каністра металева 10 л СТАЛЬКод ДК021: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску | 61 штука | До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Каністра металева 20 л СТАЛЬКод ДК021: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску | 82 штука | До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг ЄДР 15.04.2026.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 01 червня 2026 22:25:20 | Перегляд |
2 | Обгрунтування_UA-2026-03-26-001834-a.docx.asice.zip | Тендерна документація | Тендеру | 01 червня 2026 22:25:20 | Перегляд |
3 | UA-2026-03-26-001834-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 01 червня 2026 22:25:20 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 01 червня 2026 22:29:50 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Строки оплати Товару (партії Товару): 90 календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України) | Пiсляоплата | 100% | 90 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: Умови поставки: DDP склад призначення. Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення включені в ціну товару . Строк поставки товару : протягом 30 календарних днів з дати підписання Договору. Строк поставки Товару зазначений з урахуванням строку, необхідного для здійснення вхідного контролю (якщо такий передбачений умовами Технічної специфікації) та/або приймання по кількості та якості, що складає 5 (п’ять) календарних днів | Одноразова поставка | 100% | 30 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-01-012865-a
ID Prozorrob2fd66de8bb94c7193e902aabad49be7
Очікувана вартість161 784 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідповідно до підпункту шостого пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
UA-2026-03-26-001834-a
Ідентифікатор плануUA-P-2026-05-04-003008-a
Код ДК 021:201544610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПП «Будпостач» | переможець | 161 784,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
1 черв о 22:25Останні зміни
1 черв о 22:29Очікувана вартість
161 784.00UAH з ПДВ