Тендер: Послуги радіомовлення
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"
Код03361661
Веб-сайтhttp://www.vodokanal.poltava.ua/
АдресаУкраїна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Трофіменко
Телефон+380989799312
E-maillisa100a@i.ua
URLhttp://www.vodokanal.poltava.ua/
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги зі створення та розміщення інформаційних матеріалів на радіо, 102,3 FM; або еквівалентКод ДК021: 92210000-6 Послуги радіомовлення | 8 місяць5 940 UAH без ПДВ | Від 30 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Послуги зі створення та розміщення інформаційних матеріалів на радіо, 107,8 FM; або еквівалентКод ДК021: 92210000-6 Послуги радіомовлення | 8 місяць5 643 UAH без ПДВ | Від 30 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Послуги зі створення та розміщення інформаційних матеріалів на радіо, 100.6 FM; або еквівалентКод ДК021: 92210000-6 Послуги радіомовлення | 8 місяць5 346 UAH без ПДВ | Від 30 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Послуги зі створення та розміщення інформаційних матеріалів на радіо, 96.2 FM або еквівалентКод ДК021: 92210000-6 Послуги радіомовлення | 8 місяць5 346 UAH без ПДВ | Від 30 трав 2026
До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Виписка з ЄДРПОУ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
2 | СТАТУТ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
3 | ЗВІТ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
4 | ЛИСТ - ЗГОДА з істотними умовами договору про закупівлю .pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
5 | ЛИСТ-ЗГОДА на обробку персональних даних.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
6 | Протокол УО 640.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 03 червня 2026 15:15:13 | Перегляд |
7 | 31879379_ТОВ_ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ_КВАДРАТ_Кінцевий бенефіціарний власник.pdf | Не вказано | Тендеру | 03 червня 2026 15:18:14 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 03 червня 2026 15:19:07 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-03-010102-a
ID Prozorrof2143bd78fcc412cafe30e2ea08f17f0
Примітки22 травня 2026 року КП ПОР «Полтававодоканал» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю послуги зі створення та розміщення інформаційних матеріалів на радіо за кодом національним класифікатором України ДК 021:2015: «Єдиний закупівельний словник» - 92210000-6 «Послуги радіомовлення», за ідентифікатором закупівлі № UA-2026-05-22-012342-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі, що додається.
Очікувана вартість178 200 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-03-012699-a
Код ДК 021:201592210000-6 Послуги радіомовлення
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "КВАДРАТ" | переможець | 178 200,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
3 черв о 15:15Останні зміни
3 черв о 15:19Очікувана вартість
178 200.00UAH без ПДВ