Тендер: Код ЄЗС ДК 021:2015 - 33696000-5 Реактиви та контрастні речовини (ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП "Городенківський некомерційний центр первинної медичної допомоги" Городенківської міської ради
Код42043117
АдресаУкраїна, 78100, Івано-Франківська область, місто Городенка, вулиця Шептицького 24-е
Основна контактна особа
ІмʼяСидорак Альона Миколаївна
Телефон+380343022892
E-mailcpmsd-buhgalteria@ukr.net
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Глюкоза Оксидазна Набір реагентів: Реагент1, 1х125мл +Стандарт, 1х5млКод ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
2 | Холестерол Набір реагентів Реагент 1*125 мл+ Стандарт, 1*5 мл НТІ-С7510-25Код ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
3 | Креатинін Набір реагентів: Реагент1, 1х125мл + Реагент2, 1х125мл + Стандарт, 1х5мл HTI-C513-250Код ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
4 | Сечовина Набір реагентів Реагент 1 1х125мл, Реагент 2 1х25мл + Стандарт 1х5мл НТІ-В7552-150Код ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
5 | Аланінамінотрансфераза (АЛТ) Набір реагентів: Реагент1, 1х100мл + Реагент2, 1х20мл НТІ А7526-120Код ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Гуанідиноацетат IVD (діагностика in vitro), калібратор | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
6 | Аспартатамінотрансфераза (АСТ) Набір реагентів Реагент 1 1х120мл, Реагент 2 1х30мл НТІ-А7561-120Код ДК021: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниGMDN-2023: Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 78100, Івано-Франківська область, м. Городенка, вул. Шептицького, 24-е |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування | Тендерна документація | Тендеру | 04 червня 2026 11:29:21 | Перегляд |
2 | Протокол | Тендерна документація | Тендеру | 04 червня 2026 11:29:21 | Перегляд |
3 | Звіт про закупівлю, що не відбулась | Тендерна документація | Тендеру | 04 червня 2026 11:29:21 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 04 червня 2026 11:36:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 15 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 10 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-04-004591-a
ID Prozorrod02a8ff84d6d4a56aaa630054f8869b5
Очікувана вартість16 798 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-04-005403-a
Код ДК 021:201533690000-3 Лікарські засоби різні
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПП "Хімреактиви" | переможець | 16 798,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
4 черв о 11:29Останні зміни
4 черв о 11:38Очікувана вартість
16 798.00UAH з ПДВ