Тендер: Послуги з поточного ремонту автомобілів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 1551
Код45144484
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
Імʼя
Перелік позицій
6| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Suzuki Vitara РА 733ВКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Renault Master PA 672BКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Volkswagen Amarok PA 464BКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Mersedes-Benz Vito PA 735BКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Jeep Grand Cheerokee PA 003BКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | Послуги з поточного ремонту автомобіля Volvo CX70 PA 318BКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 08 черв 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 04 червня 2026 11:49:15 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугОпис: протягом 10 робочих днів з моменту підписання сторонами Акту | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруОпис: строк надання послуг - не більше 5 календарних днів з моменту підписання договору | Одноразова поставка | 100% | 5 (календарні) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-04-005231-a
ID Prozorro7c475c0ef3f5471a841691c0b20aecdb
Очікувана вартість417 162.54 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Оборонний постачальник | переможець | 417 162,54 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
4 черв о 11:49Останні зміни
4 черв о 11:49Очікувана вартість
417 162.54UAH без ПДВ