Тендер: Філе-кусок товстолобика заморожене
Період уточнень
по 11 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 16 черв. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 16 черв. 14:44
Розглянуто
по 19 черв. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
6 883 200,00 грнЗ ПДВ 68 832,00 грнЗабезпечення пропозицій 1% Забезпечення договору | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Філе-кусок товстолобика замороженеВідноситься до лоту: Філе-кусок товстолобика замороженеКод ДК021: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені | 28 800 кілограм | До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 6 Проект договору.docx | Проект договору | Тендеру | 05 червня 2026 11:25:17 | Перегляд |
2 | Оголошення (товстолобик) 05.06.26.docx | Тендерна документація | Тендеру | 05 червня 2026 11:25:17 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 05 червня 2026 11:25:22 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Філе-кусок товстолобика заморожене)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення05.06.2026 11:25 СтатусАктивна Значення1
Розмір68 832 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Філе-кусок товстолобика заморожене)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у формі банківської гарантії підтверджується, щоСума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення05.06.2026 11:25 СтатусАктивна Значення1
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Філе-кусок товстолобика заморожене | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиОпис: Строк поставки товарів визначається листом-заявкою Покупця, але не пізніше 30 вересня 2026 року. Заявка направляється Постачальнику не пізніше 14 календарних днів від граничного терміну поставки шляхом передбаченим пунктом 13.2 Договору.Відноситься до лоту: Філе-кусок товстолобика заморожене | Повторювана поставка | 100% | 14 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬБАКОР" | Філе-кусок товстолобика заморожене дійсна | 6 883 200,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Філе-кусок товстолобика заморожене | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬБАКОР" | відхилено | 6 883 200,00 грнз ПДВ |