Тендер: ДК 021:2015 : 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКвартирно-експлуатаційний відділ міста Рівне
Код08005801
АдресаУкраїна, 33001, Рівненська область, Рівне, вул. Дудєя Олега, буд. 8
Основна контактна особа
ІмʼяНовак Роман
Телефон380985337115
E-mailroman.ss.novak@gmail.com
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДК 021:2015 : 90430000-0 Послуги з відведення стічних водКод ДК021: 90430000-0 Послуги з відведення стічних вод | 720 метр кубічний | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 05 червня 2026 12:47:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-05-006375-a
ID Prozorro88bc0486028f47179ecd6d839ec90dfe
Очікувана вартість44 515.32 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згідно з абз. 2 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про природні монополії» природна монополія – стан товарного ринку, при якому задоволення попиту на цьому ринку є більш ефективним за умови відсутності конкуренції внаслідок технологічних особливостей виробництва (у зв'язку з істотним зменшенням витрат виробництва на одиницю товару в міру збільшення обсягів виробництва), а товари (послуги), що виробляються суб'єктами природних монополій, не можуть бути замінені у споживанні іншими товарами (послугами), у зв'язку з чим попит на цьому товарному ринку менше залежить від зміни цін на ці товари (послуги), ніж попит на інші товари (послуги). Згідно зі ст. 5 Закону України «Про природні монополії», а також інформації згідно Зведеного переліку суб'єктів природних монополій (далі – Зведений перелік), що оприлюднений на офіційному веб-сайті АМКУ (http://www. https://amcu.gov.ua/), учасник Острозьке комунальне підприємство «Водоканал» є суб’єктом природної монополії з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення в Рівненській області, під номером 28.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-05-000294-a
Код ДК 021:201590430000-0 Послуги з відведення стічних вод
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ОСТРОЗЬКЕ КП "ВОДОКАНАЛ" | переможець | 44 515,32 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
5 черв о 12:43Останні зміни
5 черв о 12:48Очікувана вартість
44 515.32UAH з ПДВ