Тендер: Послуги зубопротезування
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПЕРВОМАЙСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Код34712085
АдресаУкраїна, 55200, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Федора Толбухіна, буд. 128
Основна контактна особа
ІмʼяТетяна Вагін
Телефон+380967258765
E-mailpervcmbl@ukr.net
Перелік позицій
7| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | МеталокерамікаКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 250 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
2 | Повний знімний протез акриловийКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 10 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
3 | Частковий знімний протез акріловийКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 12 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
4 | Повний знімний протез нейлоновийКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 5 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
5 | Частковий знімний протез нейлоновийКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
6 | Бюгельний частковий протезКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
7 | Вкладка виготовлена лабораторієюКод ДК021: 85130000-9 Стоматологічні та супутні послуги | 8 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 55210, Миколаївська область, Первомайськ, за адресою виконавця |
Документи закупівлі
4Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | протокол.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 05 червня 2026 14:40:48 | Перегляд |
2 | UA-2026-04-28-009034-a-report.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 05 червня 2026 14:40:48 | Перегляд |
3 | 5484422-8199890-6025221-200365a4a3f95a9f8b81d66f6a545611.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 05 червня 2026 14:40:48 | Перегляд |
4 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 05 червня 2026 14:45:24 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-05-009072-a
ID Prozorrod38aa3bfaa774a0c98468b53a9f55bf9
Очікувана вартість433 248 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-05-010499-a
Код ДК 021:201585130000-9 Стоматологічні та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" | переможець | 433 248,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
5 черв о 14:40Останні зміни
5 черв о 14:45Очікувана вартість
433 248.00UAH без ПДВ