IDUA-2026-06-05-009375-a
ID Prozorro69a79f23d0ef4f33a3a1ad6ae17afb37
Очікувана вартість98 000 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 4 пункту 13
ОбґрунтуванняІснує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Рішенням 66-ї сесії Ірпінської міської ради №5209-66-VIII від 28.05.2026 року виділено додаткові бюджетні призначення на проведення зазначеного заходу.
Відповідно до розпорядження в.о. міського голови №130 від 29.05.2026 року проведення 28-го благодійного фестивалю «Амбасадор Дитинства» визначено на 31 травня 2026 року.
З урахуванням того, що між датою прийняття рішення про виділення додаткових бюджетних призначень, виданням розпорядження про проведення заходу та датою його проведення залишився обмежений проміжок часу, проведення закупівель із застосуванням процедури відкритих торгів є неможливим через недостатність строків для підготовки закупівельної документації, подання та розгляду тендерних пропозицій, дотримання строку оскарження, укладення договорів та виконання постачальниками договірних зобов’язань до дати проведення заходу
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-05-011541-a
Код ДК 021:201598390000-3 Інші послуги