Тендер: Природній заповнювач складу «0/8 мм»
Період уточнень
по 12 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 16 черв. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Природній заповнювач складу «0/8 мм» 1416070 | 13 280 000,00 грнЗ ПДВ 132 800,00 грнЗабезпечення пропозицій | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Природній заповнювач складу «0/8 мм»Відноситься до лоту: Природній заповнювач складу «0/8 мм»Код ДК021: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі | 16 600 тонна | До 31 груд 2026 | Україна, 23310, Вінницька область, Гнівань, вул.Промислова, будинок 15 |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Тендерна документація.doc | Тендерна документація | Тендеру | 07 червня 2026 18:40:00 | Перегляд |
2 | Додаток 5 проєкт договора.docx | Проект договору | Тендеру | 07 червня 2026 18:40:00 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 07 червня 2026 18:40:58 | Перегляд |
Вимоги до учасників
1| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Природній заповнювач складу «0/8 мм»)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення07.06.2026 18:40 СтатусАктивна Значення1
Розмір та умови надання забезпечення пропозиції Учасника: 1% від очікуваної вартості (132 800, 00 грн.). Забезпечення надається у вигляді банківської гарантії та подається разом з тендерною пропозицією. Строк дії банківської гарантії – 60 календарних днів. Дата створення07.06.2026 18:40 СтатусАктивна ЗначенняТак Розмір132 800 UAH |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Природній заповнювач складу «0/8 мм» | Пiсляоплата | 100% | 15 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявкиВідноситься до лоту: Природній заповнювач складу «0/8 мм» | Повторювана поставка | 100% | 5 (робочі) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження