Тендер: Код ДК 021:2015 – 85110000-3 «Послуги лікувальних закладів та супутні послуги»
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Код05494840
АдресаУкраїна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95
Основна контактна особа
ІмʼяШевченко Олексій Васильович
Телефон380443339161
E-mailkmkl7kmkl7@ukr.net
Перелік позицій
20| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті Prismaflex (вартість Набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, Розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
2 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті Prismaflex (вартість Набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, Розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
3 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті Diapact CRRTКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
4 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті Diapact CRRTКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
5 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії апараті Diapact CRRT (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
6 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті Diapact CRRT (вартість Стерильного бікарбонатного розчину, для гемодіалізу з калієм, Набір для гемофільтрації/гемодіалізу, Діалізатор Diacap@ a-Polysulfone HI PS 18 сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
7 | Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті PrismaflexКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 30 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
8 | Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-стажистом на апараті PrismaflexКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
9 | Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-нефрологом без категорії на апараті DiapactКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 45 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
10 | Еферентне очищення крові методом плазмаобміну лікарем-стажистом на апараті DiapactКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
11 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті PrismaflexКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 20 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
12 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті PrismaflexКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
13 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом без категорії на апараті ОМНІ (вартість Набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, Розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 35 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
14 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті ОМНІ (вартість Набору для гемофільтрацій/гемодіалізу, Розчин для гемофільтрації та гемодіалізу сплачується окремо)Код ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
15 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-нефрологом на апараті ОМНІКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 10 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
16 | Еферентне очищення крові методом гемодіалізу лікарем-стажистом на апараті ОМНІКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
17 | Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-нефрологом без категорії на апараті "Aurora" без заміщення білкового розчинуКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 10 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
18 | Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-стажист без категорії на апараті "Aurora" без заміщення білкового розчинуКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
19 | Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-нефрологом без категорії на апараті "Aurora" (вартість Розчин для плазмоферезу сплачується окремо) без заміщення білкового розчинуКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 5 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
20 | Еферентне очищення крові методом плазмаферезу лікарем-стажистом без категорії на апараті "Aurora" (вартість Розчин для плазмоферезу сплачується окремо) без заміщення білкового розчинуКод ДК021: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги | 2 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 03179, м. Київ, вул. Котельникова, будинок 95 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 червня 2026 12:24:33 | Перегляд |
2 | UA-2026-05-18-000662-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 червня 2026 12:24:33 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 червня 2026 12:25:09 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-08-005195-a
ID Prozorro515f10d6d17542acb4204f9178d7e87b
Очікувана вартість1 647 945.01 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняUA-2026-05-18-000662-a
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-08-005653-a
Код ДК 021:201585110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) | переможець | 1 647 945,01 грнбез ПДВ |
Договори
| ID | Статус | |
|---|---|---|
UA-2026-06-08-005195-a-a1Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київська міська клінічна лікарня №7" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)Постачальник: Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) | Укладено |
Завершена
Опубліковано
8 черв о 12:24Останні зміни
8 черв о 12:25Очікувана вартість
1 647 945.01UAH без ПДВ