Тендер: Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"
Код03361661
Веб-сайтhttp://www.vodokanal.poltava.ua/
АдресаУкраїна, 36020, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
Основна контактна особа
ІмʼяНаталія Трофіменко
Телефон+380989799312
E-maillisa100a@i.ua
URLhttp://www.vodokanal.poltava.ua/
Перелік позицій
10| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Сталь листова х/к 1,5 мм (1,25*2,5) 08пс Код ДК021: 44172000-6 Листи (будівельні) | 0.228 тонна40 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
2 | Сталь листова х/к 1,2 мм (1,25*2,5) 08пс Код ДК021: 44172000-6 Листи (будівельні) | 0.45 тонна41 000 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
3 | Сталь листова х/к 1,0 мм (1,25*2,5) 08пс Код ДК021: 44172000-6 Листи (будівельні) | 0.125 тонна41 000 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
4 | Сталь листова г/к 2,0 мм (1,25*2,5) Ст3псКод ДК021: 44172000-6 Листи (будівельні) | 0.306 тонна39 500 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
5 | Сталь листова г/к 3,0 мм (1,25*2,5) Ст3псКод ДК021: 44172000-6 Листи (будівельні) | 0.38 тонна39 500 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
6 | Труба профільна 60х40х3Код ДК021: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами | 0.235 тонна42 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
7 | Труба профільна 40х25х2Код ДК021: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами | 0.3 тонна42 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
8 | Труба профільна 30х30х2Код ДК021: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами | 0.132 тонна42 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
9 | Труба профільна 40х40х2Код ДК021: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами | 0.072 тонна42 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
10 | Труба профільна 80х40х3Код ДК021: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами | 0.167 тонна42 750 UAH з ПДВ | Від 08 черв 2026
До 31 груд 2026 | Україна, 36000, Полтавська область, м. Полтава, вул. Панянка, 19 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 30978905_ТОВ_ПОЛТАВСЬКА_МЕТАЛОБАЗА_Кінцевий бенефіціарний власник.pdf | Не вказано | Тендеру | 08 червня 2026 14:30:11 | Перегляд |
2 | Установчі документи (ТОВ ПОЛТАВСЬКА МЕТАЛОБАЗА ).pdf | Тендерна документація | Тендеру | 08 червня 2026 14:30:11 | Перегляд |
3 | ЗВІТ.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 08 червня 2026 14:30:11 | Перегляд |
4 | ПРОТОКОЛ УО 647 .pdf | Тендерна документація | Тендеру | 08 червня 2026 14:30:11 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 червня 2026 14:31:01 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-08-007875-a
ID Prozorroc2b1823753ea43a8b332aade85714cd5
Примітки07 травня 2026 року КП ПОР «Полтававодоканал» було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару, а саме: металопрокат, згідно коду Єдиного державного закупівельного словника» ДК 021:2015 (CPV 2008, IDT): 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами» ( 44172000-6 «Листи (будівельні)», за ідентифікатором закупівлі № UA-2026-05-07-014974-a, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі, що додається.
Очікувана вартість118 433.4 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-08-009527-a
Код ДК 021:201544170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВСЬКА МЕТАЛОБАЗА" | переможець | 118 433,40 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 черв о 14:30Останні зміни
8 черв о 14:31Очікувана вартість
118 433.40UAH з ПДВ