Тендер: Додаткові послуги по об'єкту: "Поточний ремонт приміщень I поверху за адресою м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5. Додаткові роботи"
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваУправління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради
Код26256754
АдресаУкраїна, 79008, Львівська область, Львів, вулиця Галицька, будинок 21
Основна контактна особа
ІмʼяФедай Наталія Зеновіївна
Телефон380322354426
E-mailsoc_pfv@ukr.net
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Додаткові послуги по об'єкту: "Поточний ремонт приміщень I поверху за адресою м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5. Додаткові роботи"Код ДК021: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи | 1 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 79005, Львівська область, Львів, вул. Ф. Ліста, 5 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Обґрунтування здійснення закупівлі.PDF | Не вказано | Тендеру | 08 червня 2026 16:30:11 | Перегляд |
2 | Протокол додаткові послуги.PDF | Не вказано | Тендеру | 08 червня 2026 16:30:11 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 08 червня 2026 16:33:38 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-08-011815-a
ID Prozorro53de052f7bb141ea91130d1ca1a43095
Очікувана вартість814 854 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 8 пункту 13
ОбґрунтуванняУ замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі. Процедури закупівель визначаються відповідно до вимог Постанови №1178 від 12.10.2022 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами (далі-Особливості) та ЗУ «Про публічні закупівлі» в частині, що не врегульовані Особливостями.
Відповідно до п.14 Особливостей: Закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону. Згідно вимог ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі»: Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі - річний план). Річний план та зміни до нього безоплатно опр люднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Закупівля здійснюється відповідно до річного плану.
Відповідно до пп.8 п. 13 Особливостей 1178 - Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі.
Між Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕТРУМ ГРУП» та Управлінням соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, укладено договір № 05/12 від 18 грудня 2025 року за результатами проведеної процедури закупівлі UA-2025-11-25-019128-a на виконання послуг по об’єкту: «Поточний ремонт приміщень I поверху за адресою м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5" (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) на суму 4 678 714,80 грн. з ПДВ.
Під час виконання послуг по об’єкту, було виявлено необхідність у виконанні додаткових послуг. Внаслідок звернення Виконавця було сформовано робочу групу за результатами роботи якої було визначено факт наявності додаткових послуг, які необхідно виконати під час здійснення послуг по об’єкту. Також робочою групою було надано звернення до проектанта на коригування кошторисної документації для виконання додаткових послуг на об’єкті.
За результатом коригування кошторисної документації отримано Експертну оцінку № 0626-76/Є від 15 квітня 2026 р. щодо розгляду кошторисної частини проектної документації згідно робочим проектом «Поточний ремонт приміщень І поверху за адресою м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5. Додаткові роботи» .
В результаті отриманої інформації є доцільність проведення закупівлі на додаткові послуги. Укладення прямого договору згідно пп. 8 п.13 Особливостей проводиться за сукупності підстав:
1. Договір на додаткові послуги буде укладено з попереднім Виконавцем, а саме з Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕТРУМ ГРУП»
2. Такі послуги технічно та економічно пов’язані з первинним Договором № 05/12 від 18 грудня 2025 року між Замовником та Виконавцем.
3. Загальна вартість додаткових послуг становить 814 854 грн. з ПДВ. що не перевищує 50 % вартості первинного договору № 05/12 від 18 грудня 2025 року.
4. Закупівля додаткових аналогічних послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю.
Отже, за наявності кошторисної документації на "Поточний ремонт приміщень I поверху за адресою м. Львів, вул. Ф. Ліста, 5. Додаткові роботи" (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) та потреби у виконанні додаткових послуг, які стали необхідними в ході виконання послуг по цьому ж об’єкту, а також з урахуванням тієї обставини, що очікувана вартість таких додаткових послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі, прийнято рішення здійснити закупівлю додаткових послуг керуючись пп.8, п. 13 Особливостей в того самого Виконавця.
У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково дотримується принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом, вносить інформацію про таку закупівлю до річного плану та оприлюднює відповідно до пункту 3-8 розділу Х “Прикінцеві та перехідні положення” Закону в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-08-014621-a
Код ДК 021:201545450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МЕТРУМ ГРУП» | переможець | 814 854,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
8 черв о 16:30Останні зміни
8 черв о 16:34Очікувана вартість
814 854.00UAH з ПДВ