Тендер: Димосос
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина 2144
Код14321653
АдресаУкраїна, Львівська область, Львів
Основна контактна особа
ІмʼяЗарицька Наталія Степанівна
Телефон80675322087
E-mailnszarytska@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ДимососКод ДК021: 42520000-7 Вентиляційне обладнання | 4 штука | До 15 черв 2026 | Україна, 79000, Львівська область, Львів |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | UA-2026-03-27-009469-a-report.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 червня 2026 11:55:46 | Перегляд |
2 | Обгрунтування підстави.pdf | Не вказано | Тендеру | 09 червня 2026 11:55:46 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 09 червня 2026 11:55:57 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-09-005366-a
ID Prozorro296ead7090384a9f8b711a843305564b
Очікувана вартість88 184 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Ідентифікатор закупівлі UA-2026-03-27-009469-a. Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з ПКМУ від 12.10.2022 №1178. Виконавцем ФОП БАБЮК Андрій Романович виконано вимоги, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, договір про закупівлю відповідає тендерній документації, сума укладеного договору дорівнює очікуваній вартості закупівлі.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-09-001082-a
Код ДК 021:201542520000-7 Вентиляційне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП БАБЮК Андрій Романович | переможець | 88 184,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
9 черв о 11:55Останні зміни
9 черв о 11:55Очікувана вартість
88 184.00UAH без ПДВ