Авторизація

Тендер: Поточний ремонт приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Леонова 4а, секція А (Джерело фінансування: кошти Пенсійного фонду України. Орган соціального страхування - Пенсійний фонд України. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 17 черв. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 18 черв. 15:10

Розглянуто

по 24 черв. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАУРУСС"
Поточний ремонт приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Леонова 4а, секція А
дійсна
1 208 121,40 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Поточний ремонт приміщень головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Леонова 4а, секція А
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАУРУСС"
переможець
1 208 121,40 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-06-09-012002-a-a1Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській областіПостачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТАУРУСС"
Укладено
Завершена
Опубліковано
9 черв о 19:43
Останні зміни
30 черв о 16:26
Очікувана вартість
1 208 200.00UAH з ПДВ