Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 11:34
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з ЄДР | Витяг з ЄДР | Тендеру | 18 червня 2026 00:01:00 | Перегляд |
2 | Протокол 143.pdf | Пропозиція, що перемогла | Тендеру | 18 червня 2026 11:34:11 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 11:34:56 | Перегляд |
4 | Довідка НАЗК | Довідка НАЗК | Тендеру | 18 червня 2026 11:35:13 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "КРОНОС ОЙЛ"
ЄДРПОУ45175722
АдресаУкраїна, 04119, м. Київ, місто Київ, вул.Джонса Ґарета будинок 8
Ім’яЄвгенія Алферова
Телефон+380673239695
E-mailcronos_oil@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна452528.28 UAH з ПДВ
ЛотОливи та мастила в асортименті
Список позицій
16| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Олива моторна М-10D, 200л | 200 літр |
2 | Олива моторна 15W-40, 20л | 40 літр |
3 | Олива моторна 10W-40, 20л | 200 літр |
4 | Олива моторна 5W-30, 4л | 40 літр |
5 | Мастило JCB White grease 500мл (891/04026)* | 30 штука |
6 | Мастило JCB Special HP Grease 0,4кг (4003/2017)* | 20 штука |
7 | Мастило JCB Special HP Grease 12,5кг (4003/2006)* | 3 штука |
8 | Олива моторна 10W-40 API SN, 20 л | 200 літр |
9 | Олива моторна 10W-40 API SL, 20 л | 100 літр |
10 | Олива моторна 5W-40, 4л | 52 літр |
11 | Олива для 2-тактних двигунів STIHL HP,1л | 400 літр |
12 | Олива трансмісійна JCB Transmission EP 10W (4000/2505)* | 60 літр |
13 | Олива трансмісійна JCB HP Plus (4000/2205)* | 120 літр |
14 | Олива трансмісійна 75W-80, 20л | 20 літр |
15 | Олива трансмісійна ATF-III, 20 л | 40 літр |
16 | Олива гідравлічна HV 46, 20 л | 40 літр |
Контактна особа
Ім’яЄвгенія Алферова
Телефон+380673239695
E-mailcronos_oil@ukr.net
Документи переможця
11Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:38 | Перегляд |
2 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:39 | Перегляд |
3 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:40 | Перегляд |
4 | рішення про правочин 19.06.26.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:41 | Перегляд |
5 | Файл підпису.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:45 | Перегляд |
6 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:45 | Перегляд |
7 | Довідка.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:46 | Перегляд |
8 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:48 | Перегляд |
9 | Довідка.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:48 | Перегляд |
10 | рішення про правочин 19.06.26.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:49 | Перегляд |
11 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 19 червня 2026 13:38:54 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
43Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | документи підтверджуючі якість ч1.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
2 | документи підтверджуючі якість ч2.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
3 | документи підтверджуючі якість ч3.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
4 | документи підтверджуючі якість ч4.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
5 | документи підтверджуючі якість ч5.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
6 | тех характеристики.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
7 | документи підтверджуючі якість ч1.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
8 | документи підтверджуючі якість ч2.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
9 | документи підтверджуючі якість ч3.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
10 | документи підтверджуючі якість ч4.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
11 | документи підтверджуючі якість ч5.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
12 | тех характеристики.PDF.p7s Підписано | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
13 | аналогічний договір КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
14 | видаткова КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
15 | відгук до аналогічного договору олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
16 | про аналогічний договір.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
17 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 19:50:24 | Перегляд |
18 | аналогічний договір КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
19 | видаткова КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
20 | відгук до аналогічного договору олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
21 | довідка п47 особливостей.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
22 | згода з договором.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
23 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
24 | про аналогічний договір.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
25 | про відповідність тех характеристикам.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
26 | про здійснення господарської діяльності.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
27 | про кінцевого бенефеціара.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
28 | про несертифікацію.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
29 | про походження товару не з РФ, РБ.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
30 | про уповноважену особу.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
31 | проект договору.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
32 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
33 | довідка п47 особливостей.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
34 | згода з договором.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
35 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
36 | про відповідність тех характеристикам.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
37 | про здійснення господарської діяльності.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
38 | про кінцевого бенефеціара.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
39 | про несертифікацію.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
40 | про походження товару не з РФ, РБ.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
41 | про уповноважену особу.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
42 | проект договору.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
43 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи відповідності (включно з вимогами ст. 17)
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | аналогічний договір КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
2 | видаткова КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
3 | відгук до аналогічного договору олива завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
4 | про аналогічний договір.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Лоту | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
5 | аналогічний договір КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
6 | видаткова КРОНОС - ТД АПШ олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
7 | відгук до аналогічного договору олива завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
8 | довідка п47 особливостей.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
9 | згода з договором.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
10 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
11 | про аналогічний договір.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
12 | про відповідність тех характеристикам.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
13 | про здійснення господарської діяльності.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
14 | про кінцевого бенефеціара.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
15 | про несертифікацію.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
16 | про походження товару не з РФ, РБ.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
17 | про уповноважену особу.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
18 | проект договору.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
19 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
20 | довідка п47 особливостей.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
21 | згода з договором.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
22 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
23 | про відповідність тех характеристикам.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
24 | про здійснення господарської діяльності.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
25 | про кінцевого бенефеціара.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
26 | про несертифікацію.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
27 | про походження товару не з РФ, РБ.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
28 | про уповноважену особу.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
29 | проект договору.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
30 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF.p7s Підписано | Документи, що підтверджують відповідність | Тендеру | 16 червня 2026 19:49:27 | Перегляд |
31 | Витяг.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:38 | Перегляд |
32 | Наказ №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:39 | Перегляд |
33 | Рішення №1 Кронос Ойл завірена копія.PDF | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:40 | Перегляд |
34 | рішення про правочин 19.06.26.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:41 | Перегляд |
35 | Файл підпису.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:45 | Перегляд |
36 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:45 | Перегляд |
37 | Довідка.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:46 | Перегляд |
38 | Довідка.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:48 | Перегляд |
39 | Довідка.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:48 | Перегляд |
40 | рішення про правочин 19.06.26.pdf.p7s Підписано | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 19 червня 2026 13:37:49 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 14| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 90 | |
Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)*Відповідь: Так Документ: про аналогічний договір.PDF.p7s | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)Відповідь: Так |
переможець
Запропонована сума постачальником
452 528.28UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція