Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата25 червня 2026 - 17:30
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з ЄДР | Витяг з ЄДР | Тендеру | 18 червня 2026 00:02:15 | Перегляд |
2 | Протокол 151.pdf | Не вказано | Тендеру | 25 червня 2026 17:27:51 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 25 червня 2026 17:30:34 | Перегляд |
4 | Довідка НАЗК | Довідка НАЗК | Тендеру | 25 червня 2026 17:30:52 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "БК ТМ ГРУП"
ЄДРПОУ43356319
АдресаУкраїна, 79038, Львівська область, Львів, вул.Медової Печери, будинок 69, квартира 95
Ім’яРоманюк Микола Васильович
Телефон+380986307454
E-mailbktmgrup@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна345911.66 UAH з ПДВ
ЛотПоточний ремонт відмостки в/м №**, в/ч А**** будівля №* (штаб), м. Львів за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Поточний ремонт відмостки в/м №**, в/ч А**** будівля №* (штаб), м. Львів за ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи | 1 послуга |
Контактна особа
Ім’яРоманюк Микола Васильович
Телефон+380986307454
E-mailbktmgrup@gmail.com
Документи переможця
8Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг про несудимість | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
2 | Довідка корупція | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
3 | Протокол на директора | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
4 | Наказ на директора | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
5 | Статут | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
6 | Забезпечення | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
7 | Відсутність підстав | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 25 червня 2026 21:12:32 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
38Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.Обладнання.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
2 | 2.Накладна 20.04.21.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
3 | 3.Працівники.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
4 | 4.сертифікат кошторисник.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
5 | 5.Цивільно-правові договори.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
6 | 6.посвідчення Романюк.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
7 | 7.протокол Драч та Романюк.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
8 | 8.Фінансовий звіт.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
9 | 9.Квитанція (1).pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
10 | 10.Довідка аналогічний.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
11 | 11.Договір _1012 від 12.12.2024.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
12 | 12.Договірна ціна Договору _1012.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
13 | 13.Відгук.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
14 | 14.акт _1_КБ2_КБ3.PDF | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
15 | 15.Про учасника.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
16 | 16.Гарантійний з посиланням.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
17 | 17.Пропозиція.docx.asice.zip | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
18 | 18.Технічне завдання.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
19 | 19.Довідка відповідність пропозиції.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
20 | 20.Гарантійний обладнання.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
21 | 21.Згода з проектом договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
22 | 22.Проект договору.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
23 | 23. Кошторис Відмостка 208.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
24 | 24.208.imd | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
25 | 25.Банківська гарантія 1255.zip | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
26 | 26.Субпідрядники.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
27 | 28.Витяг_з_eдиного_державного_реeстру.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
28 | 29.Витяг_з_реeстру_платникiв_eдиного_податку.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
29 | 30.Протокол_на_директора.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
30 | 31.Наказ_на_директора.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
31 | 32.Наказ Скоп.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
32 | 33.Мiсце_прописки.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
33 | 34.Опис_до_Статуту.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
34 | 35.паспорт .pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
35 | 36.Картка_платника_податкiв.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
36 | 37.Статут.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
37 | ЦПХ виконавець робіт.pdf | Технічні специфікації | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
38 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 19:36:21 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи відповідності (включно з вимогами ст. 17)
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 1.Обладнання.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
2 | 3.Працівники.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
3 | 8.Фінансовий звіт.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
4 | 10.Довідка аналогічний.pdf | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
5 | 25.Банківська гарантія 1255.zip | Документи, що підтверджують кваліфікацію | Тендеру | 16 червня 2026 19:29:40 | Перегляд |
6 | Витяг про несудимість | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
7 | Довідка корупція | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
8 | Протокол на директора | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
9 | Наказ на директора | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
10 | Статут | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
11 | Забезпечення | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
12 | Відсутність підстав | Документи, що підтверджують відповідність | Лоту | 25 червня 2026 21:10:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 22| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)Відповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Учасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі"Відповідь: Так | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 90 | |
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Забезпечення виконання договору про закупівлюВідповідь: Так | |
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлюВідповідь: 5 | |
Строк дії гарантії перевищує строк дії Договору про закупівлю наВідповідь: 5 | |
1.1. Наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологійВідповідь: Так Документ: 1.Обладнання.pdf | |
1.2. Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвідВідповідь: Так Документ: 3.Працівники.pdf | |
1.3. Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)Відповідь: Так Документ: 10.Довідка аналогічний.pdf | |
Наявність фінансової спроможності, яка підтверджена фінансовою звітністю:Відповідь: Так Документ: 8.Фінансовий звіт.pdf | |
Розмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівліВідповідь: 2.89 Документ: 25.Банківська гарантія 1255.zip |
переможець
Запропонована сума постачальником
345 911.66UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція