Кваліфікація переможця
Основна інформація
Документи до рішення
Повідомлення
Повідомлення - 24 години
Затверджено Протокол уповноваженої особи № 248 від 30.06.2026 Уповноважена особа __________________ М.П.Ілинич Вимога про усунення невідповідностей щодо процедури відкриті торги на закупівлю - Поточний ремонт покрівлі у Дитячо-юнацькому спортивному клубі Святошинського району міста Києва з водних видів спорту «БРИГАНТИНА», вулиця Кільцева дорога, 3-А (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-10-007372-a Замовник: управління освіти Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації, код ЄДРПОУ 37498536 Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167 Під час розгляду тендерної пропозиції Учасника Товариства з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, щодо процедури відкриті торги з особливостями на закупівлю - Поточний ремонт покрівлі у Дитячо-юнацькому спортивному клубі Святошинського району міста Києва з водних видів спорту «БРИГАНТИНА», вулиця Кільцева дорога, 3-А (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-10-007372-a, виявлено наступні невідповідності в інформації та документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та подання яких вимагалось тендерною документацією. 1. Відповідно до п.1 Розділу І. Перелік документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям Додатку 1 Тендерної документації Учасник повинен надати: 2 Довідка у наведеній формі, в якій зазначається наступна інформація: - наявність обладнання, технологій необхідних для виконання робіт /надання послуг /поставки товарів. Підтвердити наявність, або оренду обладнання, будівельних машин та механізмів, зазначених у довідці. Довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, необхідних для виконання робіт/надання послуг № з/п Найменування, або тип обладнання, будівельних машин та механізмів, матеріально-технічної бази Власне, орендоване, надане субпідрядником/ співвиконавцем Кількість наявних одиниць 1 2 3 4 Посада, П.І.Б. керівника або уповноваженої особи Підпис М.П..., Учасником ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, у складі тендерної пропозиції, зокрема, надано файл «1.1 Довідка про наявність обладнання та МТБ_0001.pdf», який містить Довідку від 15.06.2026 № 1.1 про наявність обладнання та матеріально-технічної бази. Також у тендерній пропозиції надано файл «Договір оренди машин та устаткування_0001.pdf». який містить Договір про надання послуг по експлуатації будівельних машин та механізмів від 12.06.26 № 12-БУД-06 У рядку 13 цієї довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази зазначено - «Транспотрний засіб, оренда, 1 шт.», що не дає можливості ідентифікувати транспортний засіб та не відповідає інформації зазначеній у договорі від 12.06.26 № 12-БУД-06. Зазначена інформація є невідповідністю тендерної документації, яку можна усунути відповідно до вимог пункту 43 Особливостей. На виконання зазначених вимог, відповідно до пункту 43 Особливостей, та з метою усунення невідповідностей просимо надати: виправлену Довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, із зазначенням найменування, типу, марки, тощо транспортного засобу та /або іншу інформацію чи документи. 2. Відповідно до п.2 Розділу І. Перелік документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям Додатку 1 Тендерної документації Учасник повинен надати: 2.1. Довідка у наведеній формі, в якій зазначається наступна інформація: - наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Довідка про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід № з/п Прізвище, ім’я та по- батькові, посада Спеціальність та/або кваліфікація та/або розряд Загальний досвід роботи за професією (років та/або місяців) Освіта Примітка* 1 2 3 4 5 6 1. ……… Якщо працівника для виконання послуг залучатиме субпідрядник/співвиконавець, учасник відмічає в цьому стовбці «субпідрядник/ співвиконавець». Посада, П.І.Б. керівника або уповноваженої особи Підпис М.П. 2.2. У довідці обов’язково мають бути зазначені: - головний інженер з вищою технічною освітою (надати скан-копію диплому); - виконроб з вищою технічною освітою або середньою спеціальною освітою (надати скан-копію диплому); - інженер-проектувальник в частині кошторисної документації; - працівники робітничих професій, не менше 2 чоловік 2.3. Копія чи оригінал кваліфікаційного сертифікату сертифікованого інженера-проектувальника в частині кошторисної документації, в разі необхідності надати свідоцтво про підвищення кваліфікації. Надати скан-копію Договору добровільного страхування цивільно-правової відповідальності перед третіми особами при здійсненні професійної діяльності та діючий страховий поліс до нього. 2.4.Учасник повинен підтвердити наявність інженера з охорони праці та надати копії сертифікату компетентності координатора з питань охорони праці (будівництво)/ інженер з охорони праці (будівництво) . 2.5. для керівника/директора: надати посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП; «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07; «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» НПАОП 0.00-1.71-13; Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій; • для інженера з охорони праці: надати посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобовязкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП; Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій; Учасником ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, у складі тендерної пропозиції, зокрема, надали файл «3 Довідка про працівників_0001.pdf», який містить Довідку від 15.06.2026 № 3 про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Щодо підтвердження інших вимог п.2 Розділу І Додатку 1 Тендерної документації акож у тендерній пропозиції надано наступну інформацію: - файл «ЦПХ Антоненко_головний інженер_інженер з охорони праці_0001.pdf», який містить Цивільно-правовий договір від 11.06.26 № 1/06 щодо виконання Антоненко Надією Вячеславівною обов’язків інженера з охорони праці. У тендерній документації не надано копії сертифікату компетентності координатора з питань охорони праці (будівництво)/ інженер з охорони праці (будівництво), що не відповідає вимогам тендерної документації, яку можна усунути відповідно до вимог пункту 43 Особливостей. - У тендерній документації не надано для інженера з охорони праці: посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобовязкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП; Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій; - файл «Рішення засновників БАЮР_0001.pdf», який містить копію рішення Засновника ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР» Бащенка Ю.Ю. щодо призначення на посаду директора ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР» Бащенка Ю.Ю, файл «Наказ БАЮР_0001.pdf», який містить наказ від 20 січня 2021 № 1-к про вступ на посаду директора ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР» Бащенка Ю.Ю. Але у складі тендерної пропозиції не надано на директора наступні документи: посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП; «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07; «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» НПАОП 0.00-1.71-13; Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій На виконання зазначених вимог, відповідно до пункту 43 Особливостей, та з метою усунення невідповідностей просимо надати: - копії сертифікату компетентності координатора з питань охорони праці (будівництво)/ інженер з охорони праці (будівництво) на інженера з охорони праці; - посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобовязкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП на інженера з охорони праці; - посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки – Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій на інженера з охорони праці; - посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки, вимог з гігієни праці, Закону України «Про загальнобов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», «Правил безпечної експлуатації електроустановик споживачів», наказу «Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій», правил надання домедчиної допомогои потерпілим у разі нещасного випадку або загального курсу з ОП; «Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07; «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» НПАОП 0.00-1.71-13 на директора; - посвідчення відповідно до Закону України «Про охорону праці», Кодексу цивільного захисту України, правил пожежної безпеки – Пожежна безпека посадових осіб підприємств, установ та організацій на директора. 3 Відповідно до п.4 Розділу І. Перелік документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям Додатку 1 Тендерної документації Учасник повинен зокрема надати копію балансу підприємства за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу. Копію звіту про фінансові результати за останній звітний період з відміткою про прийняття відповідного органу. Учасником ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, у складі тендерної пропозиції, зокрема, надано файл «Фінансова звітність малого підприємства45985.pdf», який містить фінансову звітність малого підприємства, а саме: Баланс на 31 грудня 2024 року; Звіт про фінансові результати за 2024 рік, квитанцію з відміткою про прийняття 28.02.2025, що є невідповідністю тендерної документації, яку можна усунути відповідно до вимог пункту 43 Особливостей. На виконання зазначених вимог, відповідно до пункту 43 Особливостей, та з метою усунення невідповідностей просимо надати копію балансу підприємства за останній звітний період (2025 рік) з відміткою про прийняття відповідного органу. Копію звіту про фінансові результати за останній звітний період (2025) з відміткою про прийняття відповідного органу. 4 Відповідно до п.10 Розділу ІІІ. Перелік інших документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції* Додатку 1 Тендерної документації Учасник повинен надати: Довідку, що містить інформацію про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі, що є нерезидентом, у якій необхідно зазначити: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник — іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, — усі країни його громадянства (підданства), а також повне найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому така особа є кінцевим бенефіціарним власником, характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). Учасником ТОВ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, у складі тендерної пропозиції, відсутня Довідка, що містить інформацію про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі,, що є невідповідністю тендерної документації, яку можна усунути відповідно до вимог пункту 43 Особливостей. На виконання зазначених вимог, відповідно до пункту 43 Особливостей, та з метою усунення невідповідностей просимо надати Довідку, що містить інформацію про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі.
Повідомлення - Продовження строку розгляду
За результатами оцінки тендерних пропозицій у закупівлі Поточний ремонт покрівлі у Дитячо-юнацькому спортивному клубі Святошинського району міста Києва з водних видів спорту «БРИГАНТИНА», вулиця Кільцева дорога, 3-А (код ДК 021:2015 - 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи), оголошення про проведення якої оприлюднене на веб-порталі Уповноваженого органу за № UA-2026-06-10-007372-a, найбільш економічно вигідною є пропозиція Товариства з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ БАЮР" код ЄДРПОУ 44061167, (далі - Учасник). Відповідно пункту 41 особливостей Розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 особливостей. Згідно з частиною 10 статті 29 Закону, строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. У разі продовження строку замовник оприлюднює повідомлення в електронній системі закупівель протягом одного дня з дня прийняття відповідного рішення. У зв’язку з великою кількістю документів, що подані учасником у складі тендерної пропозиції, та з метою всебічного та неупередженого вивчення відповідності тендерної пропозиції учасника вимогам тендерної документації необхідно продовжити розгляд тендерної пропозиції до 20 робочих днів.