Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 21:20
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з ЄДР | Витяг з ЄДР | Тендеру | 18 червня 2026 00:02:27 | Перегляд |
2 | Повідомлення про намір пальне.pdf | Не вказано | Тендеру | 18 червня 2026 21:19:01 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 21:20:07 | Перегляд |
4 | Довідка НАЗК | Довідка НАЗК | Тендеру | 18 червня 2026 21:20:21 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникПП "ОККО-СЕРВІС"
ЄДРПОУ44838860
АдресаУкраїна, 82660, Львівська область, Стрийський район, селище Славсько, вулиця Франка Івана, будинок 14 А
Ім’яТендерний В.Н 4578 Відділ продажу 1
Телефон+0322907040
E-mailokkotendersale1@gng.com.ua
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна208500 UAH з ПДВ
Лот«ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, Дизельне паливо)»
Список позицій
2| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Бензин А-95 | 1 000 літр |
2 | Бензин А-95 | 1 600 літр |
Контактна особа
Ім’яТендерний В.Н 4578 Відділ продажу 1
Телефон+0322907040
E-mailokkotendersale1@gng.com.ua
Документи переможця
14Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Корупція ССС.zip | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:33 | Перегляд |
2 | Корупція ОС.zip | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:34 | Перегляд |
3 | Корупція КІО.zip | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:34 | Перегляд |
4 | МВС ССС.rar | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:35 | Перегляд |
5 | МВС КІО.rar | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:36 | Перегляд |
6 | Оригінал установчі.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:37 | Перегляд |
7 | Ліцензія ОККО Сервіс на паливо до 31.10.25.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:38 | Перегляд |
8 | Довіреність КІО_ОС.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:38 | Перегляд |
9 | Довідка про підписанта.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:39 | Перегляд |
10 | Довідка по пункту 47 Особливостей.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:40 | Перегляд |
11 | Витяг до ліцензії на пальне до 31.10.26.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:40 | Перегляд |
12 | Витяг 02.06.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:41 | Перегляд |
13 | Банкрутство ОС.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:50:42 | Перегляд |
14 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 19 червня 2026 13:53:42 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Документи пропозиції
59Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | ПП Окко-сервіс_рахунки_.pdf.p7s.zip | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
2 | ПП Окко-сервіс_кредити.pdf.p7s.zip | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
3 | Лист Лайт.pdf.p7s.zip | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
4 | Лист Драйв.pdf.p7s.zip | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
5 | ДПЛ.rar | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
6 | ДПЗ.rar | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
7 | А - 95 Е 5.rar | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
8 | Цінова пропозиція.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
9 | Технічні вимоги.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
10 | Проект договору.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
11 | Перелік АЗС Україна.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
12 | Оригінал установчі.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
13 | Накладна паливо.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
14 | Ліцензія ОККО Сервіс на паливо до 31.10.25.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
15 | Ліцензійний договір.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
16 | Лист-згода на обробку персональних даних.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
17 | Лист-відгук.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
18 | Лист про ліцензію.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
19 | Лист гарантія згідно ТД.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
20 | ІСО 14001.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
21 | ІСО 9001 з нау.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
22 | ІСО 9001 без НААУ.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
23 | Зразок смарт-карток, талонів або штрих-карток.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
24 | Завірені установчі.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
25 | Завірені ДПЛ.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
26 | Завірені ДПЗ.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
27 | Завірені аналогічні.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
28 | Завірені А - 95.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
29 | Договір ОС_ОЛ.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
30 | Договір ОС_ОД.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
31 | Договір міська ритуальна А 95, ДП.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
32 | Договір лаб аналізу.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
33 | Договір Золочівська.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
34 | Довідка щодо представництва.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
35 | Довідка щодо заходів із захисту довкілля.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
36 | Довідка щодо екологічних показників.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
37 | Довідка про субпідрядника.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
38 | Довідка про підписанта.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
39 | Довідка про кінцевого бенефіціарного власника.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
40 | Довідка про виробника.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
41 | Довідка положення статуту.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
42 | Довідка по пункту 47 Особливостей.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
43 | Довідка печатка.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
44 | Довідка згода з проектом договору.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
45 | Довідка згідно ЮО.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
46 | Довідка згідно ТД товару.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
47 | Довідка згідно ТД місцезнаходження.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
48 | Довідка аналогічних договорів.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
49 | Відомості.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
50 | Відгук ОККО.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
51 | Витяг до ліцензії на пальне до 31.10.26.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
52 | Витяг 02.06.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
53 | АЗС поблизу Замовника.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
54 | 80098 Сфера 15.06.25.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
55 | 80098 Атестат 15.06.25.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
56 | 20934 Сфера 20.12.23.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
57 | 20934 Рішення.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
58 | 20934 Атестат 20.12.23.pdf | Не вказано | Тендеру | 17 червня 2026 13:56:40 | Перегляд |
59 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 14:39:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 13| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Відомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушенняВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцієюВідповідь: Так | |
Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядкуВідповідь: Так | |
Керівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиВідповідь: Так | |
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань"Відповідь: Так | |
Строк дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозиційВідповідь: 90 | |
Мова тендерної пропозиціїВідповідь: ukr | |
Учасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерівВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедураВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176)Відповідь: Так |
переможець
Запропонована сума постачальником
208 500.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція