Тендер: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Запчастини до верстатів (Східне ТУОМ)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Код00100227
Веб-сайтhttps://ua.energy/
АдресаУкраїна, 01032, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
Основна контактна особа
ІмʼяОсинський Олександр
Телефон380577302676
E-mailOSYNSKYY.OV@UA.ENERGY
URLhttps://ua.energy/
Перелік позицій
20| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | ПАТРОНИ САМОЦЕНТРУЮЧІ 3-КУЛАЧКОВІ D250мм 7100-0009 тип1Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | РІЗЕЦЬ ВІДРІЗНИЙ 25х16х140 ВК8 2130-0009Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | РІЗЕЦЬ ПІДРІЗНИЙ ВІДІГНУТИЙ 16х12х100 Т15К6Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 2 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | РІЗЕЦЬ ПІДРІЗНИЙ ВІДІГНУТИЙ 25х20х140 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ ВІДІГНУТИЙ 25х16х140 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 4 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ ВІДІГНУТИЙ 25х20х170 Т15К6Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ ПРЯМИЙ 25х16х140 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ УПОРНИЙ ЗІГНУТИЙ 16х12х100 Т15К6Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 5 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ УПОРНИЙ ЗІГНУТИЙ 16х10х110 ВК8Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | РІЗЕЦЬ ПРОХІДНИЙ УПОРНИЙ ПРЯМИЙ 16х10х100 ВК8Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | РІЗЕЦЬ РІЗЬБОВИЙ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ РІЗЬБИ 12х12х140 Т15К6Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 4 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | РІЗЕЦЬ РІЗЬБОВИЙ ДЛЯ ВНУТРІШНЬОЇ РІЗЬБИ 25х16х170 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 4 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | РІЗЕЦЬ РІЗЬБОВИЙ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ РІЗЬБИ 16х10х100 Т15К6Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | РІЗЕЦЬ РІЗЬБОВИЙ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ РІЗЬБИ 25х16х140 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 4 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
15 | РІЗЕЦЬ РОЗТОЧУВАЛЬНИЙ ДЛЯ ГЛУХИХ ОТВОРІВ 16х16х170х60 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
16 | РІЗЕЦЬ РОЗТОЧУВАЛЬНИЙ ДЛЯ ГЛУХИХ ОТВОРІВ 25х16х200 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 3 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
17 | РІЗЕЦЬ РОЗТОЧУВАЛЬНИЙ ДЛЯ НАСКРІЗНИХ ОТВОРІВ 12х12х100 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
18 | РІЗЕЦЬ РОЗТОЧУВАЛЬНИЙ ДЛЯ НАСКРІЗНИХ ОТВОРІВ 25х20х240 Т5К10Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
19 | Комплект втулок перехідних конус Морзе MT4/3, MT3/2, MT2/1Код ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 комплект | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
20 | ПАТРОН САМОЦЕНТРУЮЧИЙ 3-КУЛАЧКОВИЙ D125мм Тип 1 7100-0003 ПКод ДК021: 42674000-1 Частини та приладдя до металообробних верстатів | 1 штука | До 30 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 11 червня 2026 11:56:39 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-11-005155-a
ID Prozorroc53766811f5f4f408080f2786209b96b
Очікувана вартість25 453.2 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняОБҐРУНТУВАННЯ ПІДСТАВИ для здійснення закупівлі відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі - Особливості)
Замовником було оголошено процедуру закупівлі: «42670000-3 Частини та приладдя до верстатів Запчастини до верстатів (Східне ТУОМ)» за номером (ідентифікатор тендеру: UA-2026-05-14-004584-a) яка була відмінена через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається.
Обсяг закупівлі визначається на підставі річного плану НЕК «Укренерго» 2026 року.
Відповідно до висновку про актуальність закупівлі від 25.05.2026 р. № В-131144 існує потреба у здійсненні Закупівлі.
Згідно підпункту 6 пункту 13 Особливостей, а саме: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий
прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації, замовником здійснюється придбання товару шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів/або електронного каталогу для закупівлі товару.
Закупівля Запчастини до верстатів (Східне ТУОМ) необхідна для заміни фізично зношених комплектуючих до токарних верстатів ремонтних дільниць підстанцій Східного ТУОМ.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-10-002206-a
Код ДК 021:201542670000-3 Частини та приладдя до верстатів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРО-СПЕКТР» | переможець | 25 453,20 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
11 черв о 11:56Останні зміни
11 черв о 11:56Очікувана вартість
25 453.20UAH з ПДВ