Тендер: Цегла
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП ВУВКГ
Код24388032
Веб-сайтhttp://voda.pl.ua
АдресаУкраїна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
Основна контактна особа
ІмʼяПолякова Лілія Вадимівна
Телефон380977649046
E-maill.poliakova@voda.pl.ua
URLhttp://voda.pl.ua
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Цегла керамічна рядова повнотіла М-100Код ДК021: 44111100-2 Цегла | 666 штука | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | a8536bc60c68404288b9fd48503019e5.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 червня 2026 15:27:48 | Перегляд |
2 | Обгрунутвання.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 червня 2026 15:27:48 | Перегляд |
3 | Протокол № 06-11-04 РП без застосування ВУВКГ по 1178 пп. 6 п.13 .doc | Не вказано | Тендеру | 11 червня 2026 15:27:48 | Перегляд |
4 | Цегла _ Закупівля _ Prozorro.pdf | Не вказано | Тендеру | 11 червня 2026 15:27:48 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 11 червня 2026 15:28:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-11-010475-a
ID Prozorrobd5388a279774671adff1f87ed52a824
Очікувана вартість7 400.59 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
16 квітня 2026 року. Електронною системою автоматично відмінено Відкриті торги з особливостями № UA-2026-04-08-007304-a через відсутність пропозицій
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-11-012720-a
Код ДК 021:201544110000-4 Конструкційні матеріали
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ "БК "ДОМОВОЙ" | переможець | 7 400,59 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
11 черв о 15:27Останні зміни
11 черв о 15:28Очікувана вартість
7 400.59UAH з ПДВ