Тендер: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Мультилотова
Спрощена закупівля
Закупівля
Питання
Вимоги
Період уточнень
по 18 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 23 черв. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Подання пропозицій:18 черв 2026 00:00 - 23 черв 2026 00:00
Період уточнень:12 черв 2026 09:22 - 18 черв 2026 00:00
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВійськова частина А2975
Код08164155
АдресаУкраїна, Полтавська область, місто Лубни
Основна контактна особа
ІмʼяБілаш Сергій Михайлович
Телефон+380536162027
E-mailzakup_a2975@post.mil.gov.ua
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари 1422055 | 76 637,00 грнЗ ПДВ | не відбувся | - |
Перелік позицій
26| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | петля точена з опорною кулькою D 30Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 8 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
2 | петля точена з опорною кулькою D 20Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 4 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
3 | електроди зварювальні 3 мм 2,5 кгВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 10 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
4 | круг відрізний d180х1,4Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
5 | круг відрізний d125х1,2Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
6 | фарба ПФ -115 2,8 кгВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 10 банка | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
7 | грунтовка ГФ-021 2,8 кгВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 10 банка | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
8 | розчинник уайт- спірітВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 20 літр | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
9 | екструдований полістирол 40 ммВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 22 метр квадратний | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
10 | клей для плитки 25 кгВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 60 мішок | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
11 | цвяхи будівельні 4.0х100Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 20 кілограм | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
12 | саморіз по дереву 3,5х45Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 1 000 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
13 | саморіз по дереву 3,5х51Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 1 000 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
14 | саморіз по дереву 4,2х76Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 500 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
15 | саморіз по дереву 4,8х95Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 500 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
16 | фарба Dufa EKOFASSADE MGF M690 (14 кг)Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 20 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
17 | світильник 60х60 під армстронгВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 15 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
18 | кабель ПВС 2х2,5Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 100 метр | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
19 | гофра d16 ммВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 200 метр | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
20 | ізострічка 0,13х19х20Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 5 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
21 | автоматичний вимикач однополюсний 25АВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 6 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
22 | автоматичний вимикач однополюсний 16АВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 6 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
23 | аварійне світлоВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 2 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
24 | ліхтар зовнішнійВідноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 3 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
25 | кріплення для гофри d16Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 100 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
26 | Хомут пластиковий 3х250Відноситься до лоту: Будівельні товари, код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариКод ДК021: 44420000-0 Будівельні товари | 100 штука | До 10 серп 2026 | Україна, Полтавська область, м.Лубни |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Оголошення про проведення спрощеної закупівлі будівельних товарів.docx | Проект договору | Тендеру | 12 червня 2026 09:22:52 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 червня 2026 10:05:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-12-001052-a
ID Prozorroa826363ea0754e5fa2dad8c67fac5ef6
Очікувана вартість76 637 UAH
Вид процедури закупівліСпрощена закупівля
Головна категорія закупівлітовари
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Торги не відбулися
Опубліковано
12 черв о 10:05Останні зміни
23 черв о 00:00Очікувана вартість
76 637.00UAH з ПДВ