Тендер: Монітори, багатофункціональні пристрої, клавіатури, мишки та диски
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Код31700972
АдресаУкраїна, 39617, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
Основна контактна особа
ІмʼяБілецька Юлія Юріїївна
Телефон+380678810512
E-mailyuliabiletska84@gmail.com
Перелік позицій
11| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Монітор Vinga 24S110-11BКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 15 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
2 | Монітор Vinga 27S118-21BКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
3 | Монітор LG 27US500-WКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
4 | Монітор Vinga 27S110-11BКод ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
5 | Багатофункціональний пристрій Canon MF463dw II Wi-Fi (5951C008/ 7188C008)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
6 | Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF272dw з Wi-Fi (5621C013)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
7 | Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 22 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
8 | Клавіатура A4Tech FBK23 AS Wireless/Bluetooth Black (4711421001168)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
9 | Мишка Logitech B100 Black (910-003357)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 22 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
10 | Мишка Logitech M185 swift grey (910-002238)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
11 | Диск CD Verbatim CD-R 700Mb 52x Cake box 25шт Extra (43432)Код ДК021: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Софіївська,68 |
Документи закупівлі
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 червня 2026 13:48:06 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-12-005348-a
ID Prozorrobbe1ac172fa9447084e878162b7e63e4
Очікувана вартість211 470 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 20.05.2026 КП «Теплоенерго» було оголошено закупівлю за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-05-20-000777-a.
28.05.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається.
При цьому у Замовника існує потреба в Закупівлі.
Водночас, як передбачено чинним законодавством, під час здійснення закупівель замовники повинні дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель.
Отже, враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення наявної потреби Замовника в умовах воєнного стану, Замовник прийняв рішення щодо здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу, як виняток, на підставі за підпункту 6 пункту 13, і укладення договору.
З огляду на викладене, рішення щодо проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-12-004416-a
Код ДК 021:201530230000-0 Комп’ютерне обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ПП "ФІРМА "ІНСТАЛ" | переможець | 211 470,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
12 черв о 12:00Останні зміни
12 черв о 13:50Очікувана вартість
211 470.00UAH з ПДВ