Тендер: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661
Прийом пропозицій
по 22 черв. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661 1422951 | 198 687,00 грнЗ ПДВ | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661Відноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 8 послуга | Від 01 лип 2026
До 15 серп 2026 | Україна, 46016, Тернопільська область, Тернопіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 21 |
Документи закупівлі
7| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Додаток 5 .docx | Критерії оцінки | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
2 | Додаток 4 .docx | Тендерна документація | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
3 | ТД (відкриті торги згідно Особливостей).docx | Тендерна документація | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
4 | Додаток 2 .docx | Технічні специфікації | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
5 | Додаток 1 .docx | Критерії оцінки | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
6 | Додаток 3 .docx | Проект договору | Тендеру | 12 червня 2026 15:01:17 | Перегляд |
7 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 12 червня 2026 15:03:52 | Перегляд |
Вимоги до учасників
16| № | Вимога | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Наявність не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договоромРозгорнути Опис:Замовник може відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо учасник процедури закупівлі не виконав свої зобов’язання за раніше укладеним договором про закупівлю з тим самим замовником, що призвело до його дострокового розірвання і застосування санкцій у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків протягом трьох років з дати дострокового розірвання такого договору. Зазначений учасник процедури закупівлі може надати підтвердження вжиття заходів для доведення своєї надійності, незважаючи на наявність відповідної підстави для відхилення тендерної пропозиції. Для цього учасник процедури закупівлі (суб’єкт господарювання) повинен довести, що він сплатив або зобов’язався сплатити відповідні зобов’язання та відшкодування завданих збитків. Якщо замовник вважає таке підтвердження достатнім, тендерна пропозиція такого учасника не може бути відхилена Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. При відсутності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитків Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак При наявності не виконаних зобов'язань за раніше укладеним договором підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі вжив заходів для доведення своєї надійності, а саме: сплатив або зобовʼязався сплатити відповідні зобовʼязання та відшкодування завданих збитків Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
2 | Наявність впливу на прийняття рішення замовникаРозгорнути Опис:Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||
3 | Вчинення корупційних правопорушеньРозгорнути Опис:Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Юридичною особою підтверджується, щоВідомості про учасника процедури закупівлі не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак Керівника учасника процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
4 | Вчинення економічних правопорушеньРозгорнути Опис:Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів Правові обґрунтування:2210-III Закон України "Про захист економічної конкуренції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
5 | Вчинення кримінальних правопорушеньРозгорнути Опис:Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
6 | Наявність зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовникомРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається замовнком. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є пов'язаною особою з іншими учасниками та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняНі
| ||||||||||||
7 | Порушення справи про банкрутствоРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього відкрита ліквідаційна процедура Правові обґрунтування:Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі не визнаний в установленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
8 | Вчинення правопорушень, повʼязаних із застосуванням санкційРозгорнути Опис:Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або учасник є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА; або пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Правові обґрунтування:1644-VII Закон України "Про санкції", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак Учасник процедури закупівлі не є громадянином Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах); юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран; юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак Учасник процедури закупівлі не пропонує в тендерній пропозиції товари походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (за винятком товарів походженням з Російської Федерації/Республіки Білорусь, необхідних для ремонту та обслуговування товарів, придбаних до набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (Офіційний вісник України, 2022 р., № 84, ст. 5176) Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
9 | Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьмиРозгорнути Опис:Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем Фізичною особою підтверджується, щоУчасника процедури закупівлі не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
Юридичною особою підтверджується, щоКерівника учасника процедури закупівлі, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
10 | Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівліРозгорнути Опис:У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів) або учасник процедури закупівлі - нерезидент не надав інформації про кінцевих бенефіціарних власників, визначеної абзацом дев’ятим пункту 28 цих особливостей, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Правові обґрунтування:755-IV Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Резидентом підтверджується, щоУ Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак Нерезидентом підтверджується, щоУчасник процедури закупівлі є нерезидентом яким було надано повну інформацію про кінцевих бенефіціарних власників, у спосіб, визначений замовником у тендерній документації Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак | ||||||||||||
11 | Інформування про субпідрядників/співвиконавців (Відноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661)Розгорнути Опис:У разі коли учасник процедури закупівлі має намір залучити інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менш як 20 відсотків вартості договору про закупівлю у разі закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону (у разі застосування таких критеріїв до учасника процедури закупівлі), замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання щодо відсутності підстав, визначених цим пунктом Правові обґрунтування:Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При відсутності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця або в обсязі не більше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоУчасник закупівлі, разом із залученими спроможностями субпідрядника/співвиконавця (за наявності), відповідає кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак При наявності залучених спроможностей субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше ніж 20% вартості договору підтверджується, щоСубʼєкт господарювання, спроможності якого залучаються до виконання робіт та послуг не має підстав, визначених у частині першій статті 17 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII "Про публічні закупівлі" Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
12 | Мова (мови) тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації і додатками до неї, складаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові, ніж українська, учасник надає автентичний переклад цього документа українською мовою. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст викладений українською мовою. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоМова тендерної пропозиції Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна Значенняукраїнська | ||||||||||||
13 | Строк дії тендерної пропозиціїРозгорнути Опис:Строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, але не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоСтрок дії тендерної пропозиції із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна Значення90 | ||||||||||||
14 | Наявність працівників відповідної кваліфікації (Відноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661)Розгорнути Опис:Наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб'єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, що1.2.1. На підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід Учасник має надати: 1.2.1.1. Довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, за формою Таблиці 1. Заповнюється, якщо учасник планує залучити для підтвердження кваліфікації працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, спроможності субпідрядника / співвиконавця. 1.2.1.1. До довідки додати документ на кожного працівника (у документі має бути зазначено прізвище та ім’я працівника або прізвище та ініціали працівника, або прізвище, ім’я, по батькові працівника), зазначеного в довідці, який засвідчує можливість використання праці такого працівника учасником / субпідрядником / співвиконавцем (наприклад: наказ про призначення на посаду / наказ про сумісництво (при наявності) / цивільно-правова угод / штатний розпис / договір про надання послуг / копію трудової книжки (перша сторінка, що містить інформацію про ПІБ працівника, та сторінка, що містить запис про прийняття на роботу) / інший документ, передбачений чинним законодавством України, який підтверджує наявність правовідносин Учасника з відповідними працівниками, зазначеними у Довідці) Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
15 | Наявність досвіду виконання аналогічного договору (Відноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661)Розгорнути Опис:Наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоНа підтвердження наявності документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) учасник процедури закупівлі має надати довідку за формою 1. Для підтвердження інформації наведеної у довідці учасник має надати копію аналогічного договору(з таким самим товаром, або кодом ДК 021:2015) з усіма додатками до нього та копію документу(ів), що підтверджують його виконання в повному обсязі. Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
| ||||||||||||
16 | Наявність фінансової спроможності (Відноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661)Розгорнути Опис:Наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю. Не вимагається надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини) Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, що1.1. На підтвердження фінансової спроможності учасник надає фінансову звітність за останній звітний період згідно Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та Порядку подання фінансової звітності, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2000 № 419 з відміткою контролюючого органу про прийняття. Ті учасники, що працюють менше одного року надають документи на підтвердження фінансової спроможності за період роботи (з дня державної реєстрації створення Учасника і до дня оголошення цієї процедури закупівлі включно). У випадку якщо учасником із законодавчих причин не складається фінансова звітність, він надає лист-роз’яснення з відповідним поясненням та посиланням на нормативні акти. Дата створення12.06.2026 15:03 СтатусАктивна ЗначенняТак
|
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | надання послугВідноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661 | Пiсляоплата | 100% | 10 (робочі) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруВідноситься до лоту: Послуги з технічного обслуговування та ремонту крана автомобільного ZOOMLION AVTR-35-ZN, VIN № L5E6H3D27RA042467 та крана автомобільного ZOOMLION ZTC350H552, VIN L5E6H4D36KA002661 | Одноразова поставка | 100% | 10 (робочі) |