Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
НазваВизнаний переможцем
Дата19 червня 2026 - 10:51
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Протокол 49 визначення переможця ФОП ХРАПКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ.doc | Пропозиція, що перемогла | Тендеру | 19 червня 2026 10:49:44 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 19 червня 2026 10:51:03 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникФОП "ХРАПКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ"
ЄДРПОУ3540302713
АдресаУкраїна, 03057, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕТАЛІСТІВ, будинок 5
Ім’яВіталій Храпко
Телефон+380972376522
E-mailvv_hrapko@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна137800 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Моноблок Artline Business M66 Windows 11 Pro (M66v18Win) | 4 штука34 450 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яВіталій Храпко
Телефон+380972376522
E-mailvv_hrapko@ukr.net
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 21:54:35 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 35| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Сенсорний екранВідповідь: Ні | |
DisplayPortВідповідь: 0 | |
HDMIВідповідь: 1 | |
VGA (D-Sub)Відповідь: Так | |
Роз'єм для замку безпекиВідповідь: Ні | |
Web - камераВідповідь: Так | |
Діагональ екрануВідповідь: 23.8 | |
Об'єм оперативної пам'ятіВідповідь: 16 | |
Об'єм накопичувача SSDВідповідь: 480 | |
Об'єм накопичувача HHDВідповідь: 0 | |
USB 2.0 Type-AВідповідь: 4 | |
USB 3.2 Gen 1 Type-AВідповідь: 4 | |
USB 3.2 Gen 2 Type-AВідповідь: 0 | |
USB 3.2 Gen 1 Type-CВідповідь: 1 | |
USB 3.2 Gen 2 Type-CВідповідь: 0 | |
Слот для карт пам'ятіВідповідь: Так | |
Потужність блока живленняВідповідь: 200 | |
Гарантійний термінВідповідь: 38 | |
БрендВідповідь: ARTLINE | |
Роздільна здатність екрануВідповідь: FHD (1920x1080) | |
Технологія матриціВідповідь: IPS | |
Серія процесоруВідповідь: AMD Ryzen 5 5000 | |
ПроцесорВідповідь: AMD Ryzen 5 5500GT | |
ЧіпсетВідповідь: AMD B450 | |
Тип оперативної пам'ятіВідповідь: DDR4 | |
Пропускна здатність шини пам'ятіВідповідь: 3200 MT/s | |
Графічний адаптерВідповідь: AMD Radeon Vega 7 | |
Стандарт Wi-FiВідповідь: немає | |
Стандарт BluetoothВідповідь: немає | |
Операційна системаВідповідь: Windows 11 Pro | |
В комплектіВідповідь: - |
переможець
Запропонована сума постачальником
137 800.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція