Вітаємо на платформі закупівель e-lot.com.ua
Стати постачальником
Блог
Юридичний супровід
0-800-400-301
Підтримка:
support@e-lot.com.ua
Мова:
-
Ua
Закупівлі
Prozorro Market
Аналітика
Блог
Юридичний супровід
Про нас
Підтримка
Закупівлі
Prozorro Market
Аналітика
Блог
Юридичний супровід
Нове
Авторизація
E-LOT
Тендери
Тендер UA-2026-06-15-001072-a
Кваліфікація переможця
ID: UA-2026-06-15-001072-a
933772cc75764d208d18772a39e4383a
Кваліфікація переможця
Рішення
Згорнути все
Основна інформація
Статус
переможець
Дата
18 червня 2026 - 13:26
Документи до рішення
Остання редакція
№
Назва
Тип документу
Відноситься до
Опубліковано
1
sign.p7s
Підписано
Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції
Тендеру
18 червня 2026 13:26:11
Перегляд
Повідомлення про намір укласти договір
Інформація
Згорнути все
Основна інформація
Учасник
ФОП Кучерява Наталія Володимирівна
ЄДРПОУ
2829305043
Адреса
Україна, Житомирська область, місто Бердичів
Ім’я
Кучерява Наталія Володимирівна
Телефон
+380975737980
E-mail
nataliya_1806@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарювання
Суб'єкт малого підприємництва
Ціна
17200 UAH з ПДВ
Список позицій
1
№
Назва
Кількість
1
Цемент ПЦ-І-500Р-Н Екоцемент 25кг
2 000 кілограм
8.6 UAH без ПДВ
Контактна особа
Ім’я
Кучерява Наталія Володимирівна
Телефон
+380975737980
E-mail
nataliya_1806@ukr.net
Документи пропозиції
1
Остання редакція
№
Назва
Тип документу
Відноситься до
Опубліковано
1
sign.p7s
Підписано
Підпис
Тендеру
17 червня 2026 10:19:03
Перегляд
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 1
Вимога
Тип
Відповідь:
CEM I
переможець
Запропонована сума постачальником
17 200.00
UAH з ПДВ
Зчитування особистого ключа
×
Оберіть тип носія та зчитайте ключ. Вікно надано сервісом id.gov.ua — ключ і пароль не покидають його.
Підтвердьте операцію в мобільному додатку
×
Відскануйте QR-код мобільним додатком сервісу підпису або натисніть на нього, якщо відкриваєте зі смартфона.
Скасувати підписання