Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 08:54
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 08:53:59 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТДЕ УА"
ЄДРПОУ43661130
АдресаУкраїна, 02064, Київська область, Київ, 02064, м.Київ, Деснянський район, ПРОСПЕКТ Червоної Калини, будинок 68, офіс 233
Ім’яАртюшенко Ольга
Телефон380679699363
E-mailpaliy@mediok.com.ua
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна54570 UAH з ПДВ
Список позицій
2| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Рукавички оглядові mediOK, не стерильні, нітрилові, без пудри, розмір M | 10 000 пара2.55 UAH без ПДВ |
2 | Рукавички оглядові mediOK, не стерильні, нітрилові, без пудри, розмір L | 10 000 пара2.55 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яАртюшенко Ольга
Телефон380679699363
E-mailpaliy@mediok.com.ua
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 16:02:33 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 12| Вимога | |
|---|---|
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
СтерильністьВідповідь: Ні | |
Матеріал виготовленняВідповідь: Нітрил | |
Наявність пудриВідповідь: Ні | |
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Відповідь: M | |
СтерильністьВідповідь: Ні | |
Матеріал виготовленняВідповідь: Нітрил | |
Наявність пудриВідповідь: Ні | |
Розмір (ДСТУ EN 455-2:2015)Відповідь: L |
переможець
Запропонована сума постачальником
54 570.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція