Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 10:45
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 10:45:02 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "САНТАРЕКС"
ЄДРПОУ30126040
АдресаУкраїна, 54003, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Потьомкінська, 131Б
Ім’яКопотієнко Олег Федорович
Телефон+380512451945
E-mailsantarex_tender@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна87120 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | БФП Canon i-SENSYS MF754Cdw (5455C023) | 5 штука14 520 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яКопотієнко Олег Федорович
Телефон+380512451945
E-mailsantarex_tender@ukr.net
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 22:29:12 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 25| Вимога | |
|---|---|
Iнтерфейс підключення USBВідповідь: Так | |
Друк з мобільних пристроївВідповідь: Так | |
Ємність лотку для подачі паперуВідповідь: 50 | |
Панель керуванняВідповідь: Так | |
ФаксВідповідь: Так | |
Wi-FiВідповідь: Так | |
Система безперервної подачі чорнила (СБПЧ)Відповідь: Ні | |
Максимальний об'єм друку, сторінок на місяцьВідповідь: 50000 | |
Додаткові картриджіВідповідь: 0 | |
Гарантійний термінВідповідь: 12 | |
Автоматичний двосторонній друкВідповідь: Так | |
Місткість АПДВідповідь: 50 | |
Друк із USB-накопичувачаВідповідь: Так | |
Швидкість друку, стор./хв.Відповідь: 33 | |
Ємність касетиВідповідь: 250 | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Iнтерфейс мережевого підключенняВідповідь: 1000Base-T Ethernet | |
БрендВідповідь: CANON | |
Тип сканераВідповідь: АПД 2-сторонній | |
Тип друкуВідповідь: кольоровий | |
Технологія друкуВідповідь: лазерна | |
Максимальний формат паперуВідповідь: A4 |
переможець
Запропонована сума постачальником
87 120.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція