Авторизація

Тендер: Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Стогнія с. Степанці. Черкаського району, Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 4 лип. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 9 лип. 14:24

Розглянуто

по 15 лип. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Стогнія с. Степанці. Черкаського району, Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))
дійсна
3 114 016,24 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Капітальний ремонт дорожнього покриття пров. Стогнія с. Степанці. Черкаського району, Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))
Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
переможець
3 114 016,24 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-06-15-005151-a-a1Замовник: СТЕПАНЕЦЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ"Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
Укладено
Завершена
Опубліковано
15 черв о 12:28
Останні зміни
22 лип о 10:58
Очікувана вартість
3 115 414.80UAH з ПДВ