Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 07:22
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 07:22:08 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникФОП МАКАРЕНКО КОСТЯНТИН ГРИГОРОВИЧ
ЄДРПОУ2269023376
АдресаУкраїна, 56507, Миколаївська область, Вознесенськ, Вулиця Будівельників ,буд.5,кв.46
Ім’яМакаренко Костянтин
Телефон380505157154
E-mailmakarenkokg@ukr.net
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт мікропідприємництва
Ціна10480 UAH з ПДВ
Список позицій
3| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, 1 кг | 50 кілограм110 UAH без ПДВ |
2 | Сушені абрикоси цілі, без кісточок, сорт перший, від 34мм, 1 кг | 10 кілограм300 UAH без ПДВ |
3 | Чорнослив сушений, без кісточки, сорт вищий, розмір середній, 1 кг | 10 кілограм198 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яМакаренко Костянтин
Телефон380505157154
E-mailmakarenkokg@ukr.net
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 10:43:36 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 13| Вимога | |
|---|---|
Вид сушених фруктівВідповідь: суміш сухофруктів | |
Відповідність ДСТУВідповідь: ДСТУ 8494 | |
ВидВідповідь: абрикоси цілі | |
СортВідповідь: перший | |
Діаметр плодуВідповідь: не менше 34 мм | |
СортВідповідь: вищий | |
РозмірВідповідь: середній | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Наявність кісточкиВідповідь: Ні | |
Наявність кісточкиВідповідь: Ні |
переможець
Запропонована сума постачальником
10 480.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція