Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 08:28
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 08:28:36 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникФОП КЛЕМЕНКОВ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
ЄДРПОУ2938104138
АдресаУкраїна, 50078, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Україна, 50078, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, МІКРОРАЙОН ІНДУСТРІАЛЬНИЙ, будинок 76, квартира 53
Ім’яСергій Клеменков
Телефон380987140966
E-mailfopklemenkov@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт мікропідприємництва
Ціна6816 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Мило рідке косметичне LILU® "Квіткове", кан. 5 л | 48 штука142 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яСергій Клеменков
Телефон380987140966
E-mailfopklemenkov@gmail.com
Документи пропозиції
2Остання редакція
Історія змін
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 17 червня 2026 09:30:57 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 9| Вимога | |
|---|---|
ТипВідповідь: Туалетне | |
Вид упаковкиВідповідь: Каністра | |
КонсистенціяВідповідь: Мило рідке (гелеподібне) | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Наявність дозатораВідповідь: Ні | |
Об'ємВідповідь: 5 |
переможець
Запропонована сума постачальником
6 816.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція