Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 08:14
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 08:14:46 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникФОП "ДАСЮДА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА"
ЄДРПОУ2627015346
АдресаУкраїна, 32300, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА, будинок 22, корпус А, квартира 37
Ім’яЛюдмила Дасюда
Телефон+380676794409
E-mailskladkammed@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна30500 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | НАБІР ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВЕНОЗНОГО КАТЕТЕРА (двоканальний) Каммед | 50 штука610 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яЛюдмила Дасюда
Телефон+380676794409
E-mailskladkammed@gmail.com
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 08:07:18 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 12| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
СтерильністьВідповідь: Так | |
Розмір катетера, FrВідповідь: 8 | |
Довжина катетера, смВідповідь: 20 | |
Об'єм шприца, млВідповідь: 5 | |
Довжина провідника, смВідповідь: 60 | |
Кількість використанняВідповідь: Одноразовий | |
ТипВідповідь: 2-канальний | |
Тип провідникаВідповідь: J |
переможець
Запропонована сума постачальником
30 500.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція