Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 11:39
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Витяг з протоколу №60 від 18.06.2026 р. перше питання.pdf | Пропозиція, що перемогла | Тендеру | 18 червня 2026 11:39:19 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 11:39:34 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникКомунальне оптово-роздрібне підприємство "Дрібнооптовий" Сумської міської ради
ЄДРПОУ06711481
АдресаУкраїна, 40021, Сумська область, м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд.140
Ім’яДрібнооптовий КОРП Дрібнооптовий СМР
Телефон+380953255952
E-maildribnoopt.tov@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна114344 UAH з ПДВ
Список позицій
4| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Нектар яблучний освітлений ТМ "добрий Ранок" 0,2л | 300 літр50.75 UAH без ПДВ |
2 | Нектар яблучно-віноградний ТМ Вінні освітлений, стерилізований, 0.2л | 300 літр50.75 UAH без ПДВ |
3 | Нектар яблучний освітлений ТМ "Добрий Ранок" 1л | 1 120 літр30.58 334 UAH без ПДВ |
4 | Нектар мультифруктовий неосвітлений ТМ "добрий Ранок" 1л | 1 000 літр30.583 333 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яДрібнооптовий КОРП Дрібнооптовий СМР
Телефон+380953255952
E-maildribnoopt.tov@gmail.com
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 11:52:04 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 34| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Наявність м'якотіВідповідь: Ні | |
Об'ємВідповідь: 1 | |
Наявність м'якотіВідповідь: Ні | |
ОсвітленийВідповідь: Так | |
Об'ємВідповідь: 0.2 | |
Кількість соку або плодової частини у складіВідповідь: 50 | |
Наявність м'якотіВідповідь: Ні | |
ОсвітленийВідповідь: Так | |
Об'ємВідповідь: 0.2 | |
Наявність м'якотіВідповідь: Ні | |
ОсвітленийВідповідь: Так | |
Об'ємВідповідь: 1 | |
Кількість соку або плодової частини у складіВідповідь: 50 | |
УпаковкаВідповідь: пляшка картонна | |
БрендВідповідь: ДОБРИЙ РАНОК | |
ВидВідповідь: нектар | |
Основа напоюВідповідь: яблуко | |
Спосіб обробкиВідповідь: стерилізований | |
УпаковкаВідповідь: пляшка картонна | |
ДодаткиВідповідь: виноград | |
УпаковкаВідповідь: пляшка картонна | |
ВидВідповідь: нектар | |
ВидВідповідь: нектар | |
Основа напоюВідповідь: мультифрукт | |
Основа напоюВідповідь: яблуко | |
БрендВідповідь: ДОБРИЙ РАНОК | |
ВидВідповідь: нектар | |
Основа напоюВідповідь: яблуко | |
Спосіб обробкиВідповідь: стерилізований | |
УпаковкаВідповідь: пляшка картонна |
переможець
Запропонована сума постачальником
114 344.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція