Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 14:31
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 14:31:00 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ ЛАБЮЕЙ
ЄДРПОУ40468103
АдресаУкраїна, 76018, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Петлюри, будинок 25
Ім’яБакота Володимир Володимирович
Телефон+380673408072
E-mailinfo@labua.com.ua
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт малого підприємництва
Ціна525 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Тест швидкий на Тропонін I №10, LABUA (LUA-RT.CTI.C) | 10 штука49.065 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яБакота Володимир Володимирович
Телефон+380673408072
E-mailinfo@labua.com.ua
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 16:23:21 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 5| Вимога | |
|---|---|
КардіомаркерВідповідь: Тропонін (TnI) | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так |
переможець
Запропонована сума постачальником
525.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція