Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 09:36
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 09:36:41 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "ЗАХІД ПРОМ ПОСТАЧ"
ЄДРПОУ42069908
АдресаУкраїна, 81700, Львівська область, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 1
Ім’яТарас Яцишин
Телефон+380676225509
E-mailmedvidim@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна206010 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | Світлодіодний вуличний світильник MEGALIGHT 50Вт 4500Lm AC100-265V 6500K (RAY50) | 375 штука549.36 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яТарас Яцишин
Телефон+380676225509
E-mailmedvidim@gmail.com
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 17:18:29 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 15| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
ШиринаВідповідь: 15.5 | |
ФормаВідповідь: прямокутник | |
Світловий потікВідповідь: 4500 | |
Рівень IР захистуВідповідь: IP65 | |
ПотужністьВідповідь: 50 | |
Колірна температураВідповідь: 6500 | |
Клас енергоефективностіВідповідь: А+ | |
Індекс світлопередачі(RA>)Відповідь: 80 | |
ДовжинаВідповідь: 35.5 | |
ГарантіяВідповідь: 24 | |
БрендВідповідь: MEGALIGHT |
переможець
Запропонована сума постачальником
206 010.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція