Згорнути все
Основна інформація
Статуспереможець
Дата18 червня 2026 - 10:02
Документи до рішення
Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Файл підпису рішення по визначенню переможця або відхиленню пропозиції | Тендеру | 18 червня 2026 10:02:05 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Повідомлення про намір укласти договір
Згорнути все
Основна інформація
УчасникТОВ "Восток-Фарм"
ЄДРПОУ35809661
АдресаУкраїна, 49038, Дніпропетровська область, Дніпро, пр.Яворницького Дмитра, будинок 115, квартира 55
Ім’яЛюдмила Соколова
Телефон+380675660214
E-mailvostokf@gmail.com
Класифікація субʼєкта господарюванняСуб'єкт середнього підприємництва
Ціна4950 UAH з ПДВ
Список позицій
1| № | Назва | Кількість |
|---|---|---|
1 | ЕТАНОЛ 96 розчин для зовнішнього застосування 96 % по 100 мл у флаконах | 150 штука30.84 111 UAH без ПДВ |
Контактна особа
Ім’яЛюдмила Соколова
Телефон+380675660214
E-mailvostokf@gmail.com
Документи пропозиції
1Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | sign.p7s Підписано | Підпис | Тендеру | 16 червня 2026 19:32:44 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Відповіді учасника на вимоги
Вимог: 10| Вимога | |
|---|---|
Учасник процедури закупівлі не мав з цим самим замовником договорів достроково розірваних через невиконання (учасником) своїх зобов'язань через що було застосовано санкції у вигляді штрафів та/або відшкодування збитківВідповідь: Так | |
Учасник або кінцевий бенефіціарний власник учасника, член або учасник (акціонер) юридичної особи - учасника не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"Відповідь: Так | |
Учасник процедури закупівлі не є юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків (далі - активи), якої є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка Іран, громадянин Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран (крім того, що проживає на території України на законних підставах), або юридичною особою, утвореною та зареєстрованою відповідно до законодавства Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран, крім випадків, коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМАВідповідь: Так | |
Країною-походження товару не є Російська Федерація/Республіка Білорусь/Ісламська Республіка ІранВідповідь: Так | |
Класифікація згідно МННВідповідь: Ethanol | |
Класифікація згідно АТХВідповідь: D08AX08 | |
Форма випускуВідповідь: Розчин | |
Тип пакуванняВідповідь: Флакон | |
Об'ємВідповідь: 100 | |
Вміст спиртуВідповідь: 96 % |
переможець
Запропонована сума постачальником
4 950.00UAH з ПДВ
Електроний протокол
Електронна пропозиція