Авторизація

Тендер: Капітальний ремонт частини дорожнього покриття вул. Шпака, від вул. Молодіжна до вул. Центральна 70/3 с. Таганча Степанецької територіальної громади Черкаського району Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 4 лип. 00:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 9 лип. 14:28

Розглянуто

по 15 лип. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття вул. Шпака, від вул. Молодіжна до вул. Центральна 70/3 с. Таганча Степанецької територіальної громади Черкаського району Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))
дійсна
7 663 598,74 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Капітальний ремонт частини дорожнього покриття вул. Шпака, від вул. Молодіжна до вул. Центральна 70/3 с. Таганча Степанецької територіальної громади Черкаського району Черкаської області. Коригування (ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Наказ Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, ГБН Г.1-218-182:2011))
Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
переможець
7 663 598,74 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-06-15-012018-a-a1Замовник: СТЕПАНЕЦЬКЕ СІЛЬСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ"Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "СК НЕВА+"
Укладено
Завершена
Опубліковано
15 черв о 16:45
Останні зміни
22 лип о 11:19
Очікувана вартість
7 665 143.80UAH з ПДВ