Тендер: Беруші спеціальні індивідуальні
Період уточнень
по 20 черв. 16:00
Прийом пропозицій
по 26 черв. 00:00
Аукціон
Завершено
Кваліфікація
по 30 черв. 14:31
Розглянуто
по 3 лип. 00:00
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
750 000,00 грнЗ ПДВ 7 500,00 грнЗабезпечення пропозицій | не відбувся | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Беруші спеціальні індивідуальніВідноситься до лоту: Беруші спеціальні індивідуальніКод ДК021: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання | 10 000 комплект | Від 01 вер 2026
До 30 вер 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
8| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Оголошення.doc | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
2 | Додаток 1.docx | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
3 | Додаток 2.docx | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
4 | Додаток 3.docx | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
5 | Додаток 4.docx | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
6 | Додаток 5.docx | Не вказано | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
7 | Додаток 6.docx | Проект договору | Тендеру | 16 червня 2026 15:25:55 | Перегляд |
8 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 16 червня 2026 15:26:06 | Перегляд |
Вимоги до учасників
1| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Беруші спеціальні індивідуальні)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення16.06.2026 15:25 СтатусАктивна Значення1
Розмір7 500 UAH |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруВідноситься до лоту: Беруші спеціальні індивідуальні | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруВідноситься до лоту: Беруші спеціальні індивідуальні | Одноразова поставка | 100% | 150 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження
Пропозиції
| Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНДУСТРІАЛПОСТАЧ" | Беруші спеціальні індивідуальні дійсна | 744 000,00 грнз ПДВ Ціна за одиницю |
Учасники
| Лот | Учасник | Статус | Ціна | |
|---|---|---|---|---|
Беруші спеціальні індивідуальні | ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНДУСТРІАЛПОСТАЧ" | відхилено | 744 000,00 грнз ПДВ |