IDUA-2026-06-17-001068-a
ID Prozorrob66bd8431040495281d9287c0cd3bbdb
ПриміткиПостачальником послуг є КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦКОМУНТРАНС" (КП "СПЕЦКОМУНТРАНС"), яке у відповідності до статті 5-1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» немає кінцевого бенефіціарного власника, що підтверджується інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань
Очікувана вартість198 590.51 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняАбзац 4 підпункту 5 пункту 13
ОбґрунтуванняВідсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та відповідно до підпункту 5 (відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, оскільки відповідно до Рішення виконавчого комітету Миргородської міської ради Полтавської області №113 від 04.03.2024 року КП "СПЕЦКОМУНТРАНС" визначено виконавцем послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території Миргородської міської територіальної громади терміном на 5 років
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-17-001215-a
Код ДК 021:201590510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям