Тендер: 44510000-8 Знаряддя
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Код03357671
Веб-сайтhttp://new.teplo.cn.ua/
АдресаУкраїна, 14000, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
Основна контактна особа
ІмʼяСергій Яхимець
Телефон+380462676406, +380462774324
E-mailat.otke.ysp@ukr.net
URLhttp://new.teplo.cn.ua/
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Гнучка ручка для щітки-йоржаКод ДК021: 44511000-5 Ручні знаряддя | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
2 | Щітка-йорж для чищення труб Ду-42Код ДК021: 44511000-5 Ручні знаряддя | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
3 | Щітка-йорж для чищення труб Ду-50Код ДК021: 44511000-5 Ручні знаряддя | 18 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
4 | Щітка-йорж для чищення труб Ду-76Код ДК021: 44511000-5 Ручні знаряддя | 18 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
5 | Щітка-йорж для чищення труб Ду-80Код ДК021: 44511000-5 Ручні знаряддя | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 14002, Чернігівська область, м.Чернігів, вул. Реміснича, 55б |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Довідка_з_ЄДР_35687180_ТОВ_ЧЕРНІГІВТОРГ_2026-06-19_09-33.pdf | Не вказано | Тендеру | 19 червня 2026 11:48:09 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 19 червня 2026 11:48:55 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-19-005192-a
ID Prozorrobe032861b5de4bf3a19fed4212213b5e
Очікувана вартість9 982 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-15-000250-a
Код ДК 021:201544510000-8 Знаряддя
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІГІВТОРГ" | переможець | 9 982,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
19 черв о 11:48Останні зміни
19 черв о 11:48Очікувана вартість
9 982.00UAH з ПДВ