Авторизація

Тендер: Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатаціїї машин, механізмів, устаткування, виконання робіт підвищенної небезпеки згідно вимог постанови КМУ від 26.10.2011 року №1107 (зі змінами) у структурних підрозділах КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»

Мультилотова
Відкриті торги з особливостями
Закупівля
Питання (1)
Вимоги
Скарги
Прийом пропозицій

по 29 черв. 10:00

Аукціон

Завершено

Кваліфікація

по 6 лип. 15:36

Розглянуто

по 12 лип. 00:00

Інформація
Згорнути все

Пропозиції

УчасникСтатусЦіна
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПЕРТНО ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР"
Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатаціїї машин, механізмів, устаткування, виконання робіт підвищенної небезпеки згідно вимог постанови КМУ від 26.10.2011 року №1107 (зі змінами) у структурних підрозділах КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
дійсна
1 002 521,19 грнз ПДВ
Ціна за одиницю

Учасники

ЛотУчасникСтатусЦіна
Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатаціїї машин, механізмів, устаткування, виконання робіт підвищенної небезпеки згідно вимог постанови КМУ від 26.10.2011 року №1107 (зі змінами) у структурних підрозділах КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПЕРТНО ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР"
переможець
1 002 521,19 грнз ПДВ

Договори

IDСтатус
UA-2026-06-19-005481-a-a1Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЕКСПЕРТНО ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР"
Укладено
Завершена
Опубліковано
19 черв о 11:58
Останні зміни
21 лип о 10:25
Очікувана вартість
1 002 628.27UAH з ПДВ