Тендер: Овочі, фрукти (код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКомарівська сільська рада
Код04412225
АдресаУкраїна, 16442, Чернігівська область, Комарівка, вулиця Соборна, будинок 4
Основна контактна особа
ІмʼяГорда Геннадій
Телефон380674611195
E-mailkomarivkasr@meta.ua
Перелік позицій
16| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Лимони, 200-400гр. ДСТУ 4378
Код ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 60 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Апельсини, 400-600гр. ДСТУ 4378
Код ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 450 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Мандарини, 250-500гр. ДСТУ 4378
Код ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 300 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Яблука, ДСТУ 4379
Код ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 500 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
5 | БананиКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 400 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
6 | ГрушіКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 200 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
7 | Капуста молодаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
8 | Капуста білокачаннаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 70 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
9 | Капуста пекінськаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 100 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
10 | Цибуля ріпчастаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 200 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
11 | Цибуля зеленаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 40 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
12 | Помідори (томати)Код ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 190 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
13 | ОгіркиКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 180 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
14 | Перець солодкийКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 90 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
15 | РедискаКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 60 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
16 | КівіКод ДК021: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи | 40 кілограм | До 31 груд 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
2Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Проєкт Договору овочі фрукти 2026.rtf | Проект договору | Тендеру | 22 червня 2026 12:08:04 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 червня 2026 12:10:29 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товару | Пiсляоплата | 100% | 10 (банківські) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | подання заявки | Повторювана поставка | 100% | 3 (робочі) |
Про закупівлю
IDUA-2026-06-22-005290-a
ID Prozorro2b69ea1be6ef4933bf5a69e35155ded8
Очікувана вартість280 800 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-17-002251-a
Код ДК 021:201503220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ФОП Черненко Юрій Миколайович | переможець | 280 800,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 черв о 12:08Останні зміни
22 черв о 12:10Очікувана вартість
280 800.00UAH без ПДВ