Тендер: Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Volkswagen Transporter VIN: WV1ZZZ7HZCH019732, Volkswagen Golf VIN: WVWZZZAUZHP520518, Volkswagen Transporter VIN: WV1ZZZ7HZEH044447, Nissan Navara VIN: VSKCVND40U0159505
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2382
Код14321883
АдресаУкраїна
Основна контактна особа
ІмʼяІванцова Анастасія Вікторівна
Телефон380930525293
E-mailKRepryntseva@dpsu.gov.ua
Перелік позицій
4| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуга з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Volkswagen Transporter VIN: WV1ZZZ7HZCH019732Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 15 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
2 | Послуга з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів:Volkswagen Golf VIN: WVWZZZAUZHP520518Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 15 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
3 | Послуга з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Volkswagen Transporter VIN: WV1ZZZ7HZEH044447Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 15 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
4 | Послуга з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів: Nissan Navara VIN: VSKCVND40U0159505Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 1 послуга | До 15 лип 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт про результати проведення процедури закупівлі.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 22 червня 2026 12:24:31 | Перегляд |
2 | Обгрунтування.pdf | Тендерна документація | Тендеру | 22 червня 2026 12:24:31 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 червня 2026 12:24:44 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-22-005666-a
ID Prozorro8706c031127c41b39b3aaa14a3569664
Очікувана вартість198 214 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняОбгрунтування підстави для здійснення закупівлі пункт 9 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №1275 від 11.11.2022 року (далі – Особливості) - «придбання державними замовниками товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн. гривень (крім закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення, що становлять державну таємницю, а також закупівлі озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин та послуг із розроблення, ремонту, модернізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів та їх складових частин, товарів, робіт і послуг для будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд), без проведення закупівель в електронній системі закупівель допускається за наявності однієї з обставин, передбачених пунктом 13 особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, або якщо замовником було відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, у тому числі частково (за лотом), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю, а сума державного контракту (договору), що укладається, не повинна перевищувати очікувану вартість, визначену замовником в оголошенні про спрощену закупівлю».
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-011530-a. Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель «15» червня 2026 року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у спрощеній закупівлі.
Таким чином, наявні підстави для укладення договору без використання електронної системи відповідно до пункту 9 Особливостей.
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
Шевченко Андрій Вікторович | переможець | 198 214,00 грнбез ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 черв о 12:24Останні зміни
22 черв о 12:24Очікувана вартість
198 214.00UAH без ПДВ