Тендер: Запасні частини до екскаваторів
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваКП ВУВКГ
Код24388032
Веб-сайтhttp://voda.pl.ua
АдресаУкраїна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27
Основна контактна особа
ІмʼяПолякова Лілія Вадимівна
Телефон380977649046
E-maill.poliakova@voda.pl.ua
URLhttp://voda.pl.ua
Перелік позицій
18| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Рукав високого тиску 1SN DN08 L-2050Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
2 | Рукав високого тиску 1SN DN10 L-1000Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
3 | Рукав високого тиску 1SN DN10 L--470Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
4 | Рукав високого тиску 1SN DN10 L-800Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
5 | Рукав високого тиску 1SN DN12 L-550Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
6 | Рукав високого тиску 1SN DN12 L-1700Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
7 | Рукав високого тиску 2SN DN06 L-350Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
8 | Рукав високого тиску 2SN DN06 1--500Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
9 | Рукав високого тиску 2SN DN08 L-5400Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 1 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
10 | Рукав високого тиску 2SN DN19 L-550Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
11 | Рукав високого тиску 2SN DN19 L-1600Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
12 | Рукав PTFE DN12 L-1300Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
13 | Рукав PTFE 2SN DN16 L-600Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
14 | Рукав 1ТЕ DN08 L-1500Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 3 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
15 | Рукав 1ТЕ DN12 L-1100Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 4 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
16 | Рукав 1ТЕ DN25 L-1300Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
17 | Рукав високого тиску 4SN DN19 L-1250Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
18 | Рукав високого тиску 4SP DN25 L-1800Код ДК021: 43640000-1 Частини екскаваторів | 2 штука | До 31 груд 2026 | Україна, 39803, Полтавська область, Горішні Плавні, Полтавська обл., місто Горішні Плавні, ВУЛ. ПОРТОВА, будинок 27 |
Документи закупівлі
5Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | dd8d318fae654c559fec0f651b748bed.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 15:29:24 | Перегляд |
2 | Запасні частини до екскаваторів _ Закупівля _ Prozorro.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 15:29:24 | Перегляд |
3 | Обгрунтування.pdf | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 15:29:24 | Перегляд |
4 | Протокол № 06-22-01 РП без застосування ВУВКГ по 1178 пп. 6 п.13 .doc | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 15:29:24 | Перегляд |
5 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 червня 2026 15:29:39 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-22-010232-a
ID Prozorro8d85fbb09d474db69f0f2965472f4952
Очікувана вартість51 700 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівлітовари
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
18 червня 2026 року. Електронною системою автоматично відмінено Відкриті торги з особливостями № UA-2026-06-10-003792-a через відсутність пропозицій
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-22-011981-a
Код ДК 021:201543640000-1 Частини екскаваторів
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВ"Хос Сістем" | переможець | 51 700,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
22 черв о 15:29Останні зміни
22 черв о 15:29Очікувана вартість
51 700.00UAH з ПДВ