Тендер: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4
Період уточнень
по 26 черв. 00:00
Прийом пропозицій
по 1 лип. 00:00
Аукціон
В очікуванні
Кваліфікація
В очікуванні
Розглянуто
В очікуванні
Відміни
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 5. Протокол про відміну спрощеної закупівлі pick-up.docx | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 16:49:41 | Перегляд |
2 | sign.p7s Підписано | Не вказано | Тендеру | 22 червня 2026 16:49:50 | Перегляд |
Інформація про замовника
Основна контактна особа
Перелік лотів
1| Назва | Очікувана вартість | Статус | Аукціон | |
|---|---|---|---|---|
Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4 1431990 | 68 454 900,00 грнЗ ПДВ 2 053 647,00 грнЗабезпечення пропозицій 3% Забезпечення договору | активний | - |
Перелік позицій
1| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4Відноситься до лоту: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4Код ДК021: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби | 50 одиниця | До 31 серп 2026 | Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
3| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | 2. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі, pick-up.docx | Тендерна документація | Тендеру | 22 червня 2026 15:52:24 | Перегляд |
2 | 3. Додаток 3- Проєкт Державного контракту, pick-up.docx | Проект договору | Тендеру | 22 червня 2026 15:52:24 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 22 червня 2026 15:52:35 | Перегляд |
Вимоги до учасників
2| № | Вимога | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Забезпечення тендерних пропозицій (Відноситься до лоту: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4)Розгорнути Опис:Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: 1) відкликання тендерної пропозиції/пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру/спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі)/спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією/оголошенням про проведення спрощеної закупівлі Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:За умовчуванням. Відповідь надається учасником. Підтверджується, щоРозмір забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції у грошовому виразі у % від очікуваної вартості закупівлі Дата створення22.06.2026 15:52 СтатусАктивна Значення3
Розмір2 053 647 UAH | ||||||
2 | Забезпечення виконання договору про закупівлю (Відноситься до лоту: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4)Розгорнути Опис:Забезпечення виконання договору про закупівлю повертається: 1) після виконання переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі договору про закупівлю; 2) за рішенням суду щодо повернення забезпечення договору у випадку визнання результатів процедури закупівлі/спрощеної закупівлі недійсними або договору про закупівлю нікчемним; 3) у випадках, передбачених статтею 43 цього Закону; 4) згідно з умовами, зазначеними в договорі про закупівлю, але не пізніше ніж протягом п’яти банківських днів з дня настання зазначених обставин Правові обґрунтування:922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION 922-VIII Закон України "Про публічні закупівлі", NATIONAL_LEGISLATION Хто підтверджує:Відповідь надається переможцем При наданні забезпечення у іншій формі підтверджується, щоОригінал платіжної інструкції Дата створення22.06.2026 15:52 СтатусАктивна ЗначенняТак
Сума забезпечення виконання Договору про закупівлю становить % від ціни цього Договору про закупівлю Дата створення22.06.2026 15:52 СтатусАктивна Значення3 |
Умови оплати
1| № | Умова оплати | Тип оплати | Розмір оплати | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | поставка товаруОпис: Розрахунки за Товар, що поставляється Замовнику та/або Отримувачу, Замовником проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Виконавця, вказаний у Контракті за фактично поставлену кількість Товару з відстрочкою платежу до 30 календарних днів з дати прийняття Товару Замовником та/або Отримувачем, факт чого засвідчується підписами уповноважених на це осіб Виконавця та Замовника та/або Отримувача на відповідній видатковій накладній.Відноситься до лоту: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4 | Пiсляоплата | 100% | 30 (календарні) |
Умови поставки
1| № | Умова поставки | Тип | Розмір поставки | Період (днів) |
|---|---|---|---|---|
1 | підписання договоруВідноситься до лоту: Автомобіль підвищеної прохідності типу «Pick-up» на шасі колісною формулою 4х4 | Повторювана поставка | 100% | 62 (календарні) |
Про закупівлю
Погодження умов закупівлі
| Запит на погодження умов закупівлі | Статус | Дата запиту |
|---|
Немає запитів на погодження