Тендер: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Закупівля без використання електронної системи
Згорнути все
Інформація про замовника
НазваРемонтне житлово-комунальне підприємство № 1
Код30653356
АдресаУкраїна, 45000, Волинська область, м. Ковель, вул. Фабрична, 2
Основна контактна особа
ІмʼяАндрій Миколайович Скоклюк
Телефон+380335248867
E-mailkovelrgkptender@gmail.com
Перелік позицій
5| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
1 | Послуги з ремонту і технічного обслуговування AUDI 100Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 22 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 45000, Волинська область, Ковель, Фабрична,2 |
2 | Послуги з ремонту і технічного обслуговування PEUGOT EXPERTКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 21 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 45000, Волинська область, Ковель, Фабрична,2 |
3 | Послуги з ремонту і технічного обслуговування WOLSWAGEN TRANSPORTERКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 25 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 45000, Волинська область, Ковель, Фабрична,2 |
4 | Послуги з ремонту і технічного обслуговування DEY LANOSКод ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 16 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 45000, Волинська область, Ковель, Фабрична,2 |
5 | Послуги з ремонту і технічного обслуговування ВАЗ 2106Код ДК021: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання | 21 послуга | До 31 груд 2026 | Україна, 45000, Волинська область, Ковель, Фабрична,2 |
Документи закупівлі
3Остання редакція
| № | Назва | Тип документу | Відноситься до | Опубліковано | |
|---|---|---|---|---|---|
1 | Звіт про результати проведення процедури закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 червня 2026 14:59:04 | Перегляд |
2 | Протокол з обгрунтуванням підстави здійснення закупівлі.pdf | Не вказано | Тендеру | 23 червня 2026 14:59:04 | Перегляд |
3 | sign.p7s Підписано | Файл підпису закупівлі | Тендеру | 23 червня 2026 15:04:04 | Перегляд |
Скачати все (.zip)
Про закупівлю
IDUA-2026-06-23-009686-a
ID Prozorroa1a8801f112248d1afaebd3b0bfb9745
ПриміткиІнформація про кінцевого беніфіціарного власника юридичної особи: Возняк Анатолій Степанович, громадянство: Україна, 45005, Волинськаобл., Ковельський р-н, село Бахів, пров. Лісовий, будинок 1. Тип беніфеціарного володіння: прямий вирішальний вплив. Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу : 100
Очікувана вартість244 455 UAH
Вид процедури закупівліЗакупівля без використання електронної системи
Головна категорія закупівліпослуги
Умова застосуванняПідпункт 6 пункту 13
ОбґрунтуванняВідмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Ідентифікатор плануUA-P-2026-06-23-010921-a
Код ДК 021:201550110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Учасники
| Учасник | Статус | Ціна |
|---|---|---|
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АВТОРОМА СЕРВІС" | переможець | 244 455,00 грнз ПДВ |
Завершена
Опубліковано
23 черв о 14:59Останні зміни
23 черв о 15:04Очікувана вартість
244 455.00UAH з ПДВ